4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Potrzebuje pomocy w składaniu komputera do produkcji.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-11-2015, 19:05   #1
FEED BACK
..:: true Member ::..
  
 
FEED BACK's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Mar 2008
Miasto: łódzkie-ok. Białej Rawskiej
Postów: 796
Tematów: 84
Podziękowań: 1 326
THX'ów: 288
Imię: Grzesio
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 6 (+)
FEED BACK 6
Potrzebuje pomocy w składaniu komputera do produkcji.

Siemanko potrzebuje pomocy w składaniu komputera do produkcji muzycznej.
Szukałem informacji w necie ale przeważnie są stare informacje a ze sprzętam tego typu rok to szmat czasu ceny sie zmieniaja i wchodza nowości.
Zwracam sie z tym problemem tutaj poniewaz ja jestem "świerzakiem" i nie wiem do końca co taki komputer powinien posiadać.
Nastawiłem sie na budowe studio i zaczynam od komputera .
Nie chce popełnic jakiegos błędu i kupic czegos czego nie bede uzywał albo nie fajnie by było gdyby czegos zabrakło.
Jezeli by ktos miał ochote mi pomuc to naprowadze troche na temat.
- oczywiscie bede pracowal na DAW'ie , chcialbym zeby to byl komputer stacjonarny , myślałem o 2 monitorach czyli dzielony ekran . Nie wiem jaki procesor czy i5 czy i7 nie wiem czy interfejs audio czy karta dźwiekowa.
Mam mixer dj 3 kanałowy behringer dx626 nie wiem czy sie przyda i klawiatura midi M-audio ****tudio 49
Najwazniejsza sprawa to kwota jaka bym chcial przeznaczyć .
razem 1 monitor LCD(bo drugi mam) + jednostka + interfejs audio 4000zł jeżeli w tej kwocie dalo by rade wcisnac jakies przyzwoite monitory studyjne to była by bajka.
FEED BACK jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents