4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport UEFA Euro 2016
Wątek: Sport UEFA Euro 2016
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-11-2015, 16:37   #17
Maarten Metz
I'm From Another World
  
 
Maarten Metz's Avatar
 
Dołączył/a: 02 Sep 2011
Miasto: Katowice
Wiek: 34
Postów: 28 876
Tematów: 762
Podziękowań: 48 620
THX'ów: 31 446
Nominated Tematy Tygodnia: 3
Nominacje T.T. : 387
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 11
Oznaczeń w tematach: 439
Plusów: 50 (+)
Maarten Metz 50
Odwiedź profil Maarten Metz na Facebook Odwiedź profil Maarten Metz na Mixcloud
Odp: UEFA Euro 2016

Cytat:
Napisał Tomaszzz Zobacz post
Zobacz na statystyki obecnego sezonu wymienionych przeze mnie piłkarzy i czy oni zasługują na miejsce nawet na ławce rezerwowych? W ich miejsce można młodszych perspektywicznych piłkarzy. Z Lechii jestem w stanie zaakceptować tylko obecność Borysiuka, bo jeżeli w pierwszym składzie najprawdopodobniej podstawową parą defensywnych pomocników przewidziani są Krychowiak - Jodłowiec to o ile obecność Krychowiaka nie dziwi, ale Jodłowca daje wiele do myślenia. Nie trzeba daleko szukać. Wystarczy cofnąć się do ostatniego meczu towarzyskiego z Czechami i przypomienieć znakomitą asystę Jodłowca przy bramce Czecha. Na nieobecności Polańskiego ta kadra traci.
Wiem że Mila i Peszko w tej chwili mało grają w Lechii. Tak samo jak Ty uważam, że nie zasługują oni aby być w tej kadrze.

Według mnie Borysiuk jest przeciętnym piłkarzem. Nigdy nie zagrał takiego naprawdę dobrego meczu w reprezentacji....

Podstawową parą środkowych (defensywnych) pomocników u Nawałki są Krychowiak i Mączyński. Jodłowiec, Linetty i Zieliński to piłkarze drugiego wyboru...

Sprawa Polanskiego jest niestety zamknięta...
__________________
Maarten Metz jest offline   Reply With Quote