4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport UEFA Euro 2016
Wątek: Sport UEFA Euro 2016
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-11-2015, 12:35   #7
Tomaszzz
Banned
  
 
Dołączył/a: 01 Aug 2009
Miasto: Puławy/Lublin
Wiek: 34
Postów: 5 989
Tematów: 216
Podziękowań: 9 508
THX'ów: 1 370
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 31 (+)
Tomaszzz 31
Odp: UEFA Euro 2016

Cytat:
Napisał Maarten Metz Zobacz post
Austria teraz to jedna z najbardziej groźnych zespołów w Europie... Wolałbym już z tego koszyka Ukrainę, Szwajcarię czy też Rosję
Czy Ty masz pojęcie o czym Ty piszesz? Austria jednym z groźniejszych zespołów w Europie? Nie popadajmy w przesadyzm. Moim zdaniem Szwajcaria jest mocniejsza. Nie wiem, czy wiesz, ale 17 listopada odbył się mecz na terenie Austrii wygrany przez Szwajcarów 2:1. Austria to przede wszystkim Alaba, a Szwajcarzy mają więcej kreatywnych piłkarzy, jak Shaquiri, Lichsteiner, czy Seferović. Zgaduję, że Tobie te nazwiska nic nie mówią. Obie reprezentacje to melodia przyszłości i obie mogą być czarnymi końmi tej imprezy, ale więcej szans na dojście dalej mają Szwajcarzy.

My mając w kadrze takich piłkarzy, jak Wawrzyniak, Mila, Peszko lub Cionek bardzo ograniczamy sobie pole manewru. Jak można powoływać piłkarzy, którzy nie mieszczą się w pierwszym składzie fatalnej Lechii Gdańsk i są zaawansowani wiekowo? Wiem, że Nawałkę bronią wyniki, ale nie oszukujmy się, że awans do turnieju jeszcze nigdy nie był tak łatwy i to żadne osiągnięcie. Był to tylko i wyłącznie obowiązek. Sukcesem można nazwać awans Beenhakkera, gdzie na turnieju grało 16 najlepszych drużyn Europy, a moje zdanie jest takie, że Nawałka warsztatem trenerskim jest na poziomie Smudy lub Fornalika, tylko trochę lepiej się wypowiada od swoich poprzedników i nie daję wywrzeć na sobie presji ze strony mediów, które domagają się sprawdzenia konkretnych nazwisk w kadrze.

Niech osoby, które pragną wylosować Portugalię niech się opamiętają... Nawet nie wiecie na jakie niebezpieczeństwo kadra byłaby narażona grając z tym rywalem.

I te typy na Szwajcarię, która jest najmocniejszym rywalem w drugim koszyku - gratulacje.

Last edited by Tomaszzz; 19-11-2015 at 12:38.
Tomaszzz jest offline   Reply With Quote