4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News DJ Mag TOP 100 DJs 2015 – Oficjalne wyniki!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-10-2015, 22:13   #6
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 303
Tematów: 871
Podziękowań: 2 696
THX'ów: 10 868
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 229
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: DJ Mag TOP 100 DJs 2015 – Oficjalne wyniki!

Cytat:
Napisał Tyran76 Zobacz post
Przecież to "jest" ranking dotyczący umiejętności DJ'a a nie jako producenta.
A co to za umiejętność zgrać 2 tracki przy pomocy konsoli składającej się z CDJ 2000 nexus i DJM 900 nexus ? Prawda jest taka, że nikt nie wie jak taki duet pokroju "Dimitri Vegasa & Like Mike'a" zagrałby na Vinylach czy CDJ 100s więc takie "puszczanie muzyki" z wyżej wymienionego, dobrego sprzętu nie jest żadną umiejętnością (no chyba, że ktoś przykłada wielką wagę do tego z jaką siłą "DJ" kręci jogiem bądź jak ma ułożone palce przy wkładaniu pendrive'a do decka)

Na temat rankingu nie chce mi się zbytnio wypowiadać, ponieważ moi faworyci mimo zajętego, dolnego miejsca (albo i nie) dalej zostaną grupą, która w tym roku moim zdaniem zdecydowanie zasłużyła na pierwsze pięć oczek (Ran-D, Gunz for Hire, Da Tweekaz, Miss K8, DJ Adaro) i żaden ranking nie przekona mnie, że taki Dimitri Vegas czy UnLike Mike jest lepszy niż Ran-D

Dla zwycięzców mam track ze specjalną dedykacją:

Vinylside jest offline   Reply With Quote
Vinylside dostał 19 podziękowań za ten post.