4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News TomorrowWorld powróci w 2016 roku!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-10-2015, 17:46   #1
P4SIO
EssentialMusic.pl
  
 
P4SIO's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Sep 2010
Miasto: Warszawa
Wiek: 31
Postów: 4 166
Tematów: 352
Podziękowań: 4 597
THX'ów: 6 391
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 75
Imię: Tomek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 10
Plusów: 53 (+)
P4SIO 53
Odwiedź profil P4SIO na Facebook Odwiedź profil P4SIO na Twitter Odwiedź profil P4SIO na Youtube Odwiedź profil P4SIO na Soundcloud.com
Arrow TomorrowWorld powróci w 2016 roku!

Fani koczujący wokół terenu imprezy, bez żadnej pomocy, śpiący na samochodach i kartonowych pudłach. Tak właśnie wyglądał ostatni dzień festiwalu TomorrowWorld, którego organizatorzy postanowili ograniczyć liczbę gości z powodu ciężkich warunków pogodowych. Bawić mogły się jedynie osoby zakwaterowane w DreamVille, natomiast wszyscy przyjezdni, do których nie dotarła informacja o nowych wytycznych, okupowali teren wokół ogrodzenia.


TomorrowWorld powróci w 2016 roku! | Essential Music

Poszkodowani nie kryli swojego żalu i dali upust swojej złości w komentarzach na Facebooku. Oprócz tego ponad 150 osób podpisało się pod zbiorowym pozwem. Marka TomorrowWorld starała się wyjść z twarzą z całego zamieszania, ale nie da się ukryć, że mocno nadszarpnęli zaufanie fanów.

Burmistrz Chattahoochee Hills, Tom Reed, postanowił wypowiedzieć się na temat kryzysu organizacyjnego. W wywiadzie dla stacji 11 Alive, stwierdził, że po części była to wina komunikacji pomiędzy mieszkańcami i władzami tego regionu. W ten sposób nakreślił szerszy obraz sprawy zamiast po prostu zrzucić winę na organizatorów TomorrowWorld. Przy okazji wypłynął również problem szkód, jakie wyrządzili niezadowoleni goście. Mieszkańcy skarżą się na powyrywane z ziemi skrzynki na listy oraz innego rodzaju mniejsze uszkodzenia, a tym samym naruszenie prywatnego mienia. Warto również wspomnieć o zdjęciach na Twitterze, gdzie wiele osób chwali się ilością skradzionych/znalezionych telefonów.

Oczywiście, burmistrz postawił sobie za główny cel, aby w przyszłym roku nie doszło do tego typu incydentów. TomorrowWorld oznacza ogromne zyski dla tego regionu, więc nie było mowy o przeniesieniu festiwalu w inne miejsce. Czy organizatorzy, władze i mieszkańcy dojdą do porozumienia i sprawią, że w za rok event odbędzie się bez żadnych przeszkód? Miejmy nadzieję, że tak, bo druga tego typu wpadka może oznaczać koniec marki TomorrowWorld w Chattahoochee Hills.

Chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata EDM?
Zapraszam na profil Facebook oraz stronę Essential Music:
WWW: Essential Music
Facebook: http://facebook.com/EssentialMusicTV
YouTube: Essential Music News
Koszulki EDM: Sklep Essential Music
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
TomorrowWorld powróci w 2016 roku!-tomorrowworld-2015-plany-news-4c.jpg  

Last edited by P4SIO; 11-10-2015 at 18:38.
P4SIO jest offline  
P4SIO dostał 2 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents