4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Artykuł Polscy producenci EDM o których warto wiedzieć! Cz. 1
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 25-09-2015, 20:45   #8
Fugeo
..:: Feed Me ::..
  
 
Fugeo's Avatar
 
Dołączył/a: 01 May 2012
Miasto: Lublin
Wiek: 29
Postów: 924
Tematów: 198
Podziękowań: 402
THX'ów: 3 138
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 29
Imię: Piotrek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 20
Plusów: 67 (+)
Fugeo 67
Odp: Polscy producenci EDM o których warto wiedzieć! Cz. 1

Cytat:
Napisał k0ven Zobacz post
Czy tylko ja zauważyłem " Cz.1 " w tytule ? Na logikę można wywnioskować że pojawią się w kolejnych częściach artykułu. Myślenie nie boli.

No tak logiczne. Będzie sto pięćdziesiąt części, w każdej po trzech producentów/grajków do tego pięć zdań opisu.

Tak to działa jeśli komuś za coś się zapłaciło (if you know what i mean...)

Tak wiem znowu dostanę warna za spam.
Ale kurcze ludzie! Codziennie jakiś pseudo artykuł na poziomie faktu. Dash Berlin to zespół! No a ja myślałem, że kościelny organista, który dorabia tworząc, grając na festiwalach muzyki aj di em. Osobę, którą zainteresuje jakaś postać, osoba zazwyczaj wklepuje jej imię nazwisko w google i magia! sto tysięcy stron z informacjami o niej.

Do tego ta perfidna reklama sklepu, dzięki któremu autor chce odrobić pieniądze, które wydał aby móc publikować swoje wypociny tu i na fb.

edit:
Pomówienia...
Warnami się bronisz. Prawda i tak wyjdzie na jaw jak to mówią.
A jeśli dzięki wystawieniu mi warna ulżyło Ci to się cieszę.
Dlaczego tylko ja dostałem warna a np. k0ven nie?
Każde negatywne wyrażenie opinii na temat Twoich śmiesznych njusów równoważne jest otrzymaniem warna? Tylko i wyłącznie należy wypowiadać się w pozytywny sposób - taka prawda.
Nie potrafisz się pogodzić z tym, że Twoje artykuły (o ile tak to można nazwać) to gówno? Zlepek kilkunastu słów + obrazek. Z tego co zauważyłem to jest trochę osób, które mają podobne zdanie.



_______________________________________________
Post edytowany przez Moderatora Forum
Powód moderacji:


SPAM i pomówienia


_______________________________________________

P4SIO


Last edited by Fugeo; 25-09-2015 at 21:33.
Fugeo jest offline   Reply With Quote
Fugeo dostał 8 podziękowań za ten post.