4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News STEMS – Nowy format plików audio dla DJ-ów
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-09-2015, 20:28   #3
Zavi
..:: Amator ::..
  
 
Zavi's Avatar
 
Dołączył/a: 24 Sep 2012
Postów: 11
Tematów: 0
Podziękowań: 32
THX'ów: 2
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Zavi 1
Odp: STEMS – Nowy format plików audio dla DJ-ów

"Masz ochotę sprawdzić jak brzmi twój ulubiony wokal z innym beatem? Teraz nie będzie z tym większego problemu." Jeśli o to chodzi, to czy kiedykolwiek był problem? Pomysł bardzo ambitny, większość DJów wreszcie nie stałaby tylko i pajacowała, tylko musieliby się bardziej postarać, żeby to jakoś brzmiało. <-- Tak powie większość osób... ja uważam nieco inaczej, nie mam nic do tego, że ktoś czuje muzykę całym sobą, skacze, klaszcze, tańczy, czy po prostu podnosi ręce do góry i zamyka oczy, nie mam też nic do robienia mega show na scenie. Pomysł jest za ambitny, by stać się standardem. Skorzysta z niego zaledwie mała grupa osób (w stosunku do całości oczywiście). Nie mówię, że mi się to rozwiązanie nie podoba, generalnie jest świetne i chętnie już teraz bym się sam tym pobawił, ale wydaje mi się, że to po prostu się nie przebije i nie stanie się normą, a zakładam, że taki był główny zamysł twórcy. Szacunek za chęć rewolucji, zobaczymy jak to wyjdzie, kto wie, może się mylę!
Zavi jest offline   Reply With Quote