4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Co was motywuje do życia?
Wątek: Dyskusja Co was motywuje do życia?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-09-2015, 12:14   #8
Fisteg
BASS JUNKIE
  
 
Fisteg's Avatar
 
Dołączył/a: 20 Mar 2009
Miasto: LUBIN
Postów: 1 334
Tematów: 111
Podziękowań: 3 576
THX'ów: 2 332
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 37
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 35
Plusów: 24 (+)
Fisteg 24
Odp: Co was motywuje do życia?

Dobra tak na poważnie podejdę do tematu bo lubię takie rozkminy i powiem ogólnie, że ja jestem szczęśliwy, ale to kwestia tego czym dla Ciebie jest to szczęście bo np. inna osoba będąc w mojej skórze, mając moje problemy mogła by nie być szczęśliwa, wszystko jest zależne od tego jak pojmujesz świat. Nie pochodzę z bogatej rodziny, do wszystkiego dochodzę sam, ale jestem szczęśliwy bo potrafię docenić to co mam i to jest właśnie klucz do sukcesu trzeba zaakceptować to jakim się jest, w jakim miejscu żyjesz z kim masz do czynienia, po prostu trzeba zaakceptować to co nas otacza. Kiedyś bardzo się tym wszystkim przejmowałem, dzisiaj po setkach godzin nocnych rozmyślań mam już wszystko poukładane w głowie i jestem szczęśliwy mimo tego, że nie mam domu z pięknym ogrodem, wy*****ego w kosmos auta i zajebistej żonki. Trzeba nauczyć się mieć wy*****e na przeciwności i każdą życiową porażkę traktować jako nauczkę, wyciągnąć odpowiednie wnioski, wziąć się w garść i żyć motywacją do życia są dla mnie ludzie i ogólnie wszystko co nas otacza trzeba tylko się nauczyć dostrzegać pozytywne rzeczy nawet w tych przykrych
__________________
Fisteg jest offline   Reply With Quote
Fisteg dostał 7 podziękowań za ten post.