4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Samochód do 5000
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-09-2015, 17:30   #28
slivka91
..:: true Member ::..
  
 
slivka91's Avatar
 
Dołączył/a: 09 Mar 2010
Miasto: CSW
Postów: 620
Tematów: 11
Podziękowań: 1 330
THX'ów: 202
Imię: Łukasz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 19
Plusów: 2 (+)
slivka91 2
Odwiedź profil slivka91 na Youtube Odwiedź profil slivka91 na Soundcloud.com Odwiedź profil slivka91 na Mixcloud
Odp: Samochód do 5000

Ja nie stwierdzam, że biorą bo odpowiedziałem w tym z autopsji, że nie wiem skądże te opinie na temat oleju. Nie znam osoby która ma z tym problem wśród znajomych. Ecotec to owszem nazwa jednakże za nią stoją 16v krótko skwituje. Też mnie dziwi opinia na temat oleju.
Owszem VAGI pokroju Golfa, A3, Passata, Mercedesy i inne modele mają ten problem z rdzą również.
Ale do blachy to mnie nie przekonasz. Miałem Astrę i tylko zima była najgorsza. Moja opinia to wynik autopsji. Vectra garażowana pucowana jedna, druga, trzecia i gnije ładną porą. Coś nie tak chyba...
Nie mniej jestem w trakcie poszukiwania drugiego auta i właśnie zaskoczę Cię. Pada na Vectrę.

Kraj poruszania - heheheheh no chyba o Kenii myślisz w tym momencie. W Polsce nie jest zła infrastruktura drogowa ale też nie dobra. Nie mniej jest możliwe utrzymanie auta w porządnym stanie.
Z tym się zgadzam "Jak dbasz tak masz" to logiczne. Jak traktujesz auto tak się odwdzięcza.
Ceny części są adekwatne do auta. Skoro stać Cię na przykładowo poruszanie się 4.2 to równie dobrze stać Cię na części do tego auta. Niestety w Polsce "polak" kupi rozklekotane A8 polata "3 dni" i czuje się panem trzech dni... Coś się sypnie i wtedy o rety czas sprzedać...


Generalnie mam wrażenie, że nie czytałeś dokładnie wpisu mojego tylko po łepkach jedziesz lub z ctrl+f "Vectra"

Last edited by slivka91; 10-09-2015 at 17:35.
slivka91 jest offline