4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Hardwell - Data premiery filmu dokumentalnego i zapowiedź albumu z remixami
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 08-09-2015, 13:12   #7
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 303
Tematów: 871
Podziękowań: 2 696
THX'ów: 10 869
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 229
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: Hardwell - Data premiery filmu dokumentalnego i zapowiedź albumu z remixami

Nie rozumiem po co taki film. Są oraz byli na świecie producenci, którzy moim zdaniem radzili sobie lepiej niż On a jakoś nigdy nie nakręcili żadnych filmów dokumentalnych. To jest takie robienie z siebie jeszcze większej gwiazdy na siłę.

Szczerze ? Nie słucham tego Pana. Co więcej ? Nigdy nie byłem ani nie będę jego fanem, ale uważam, że podjęcie się czegoś takiego jak "film dokumentalny" przez producenta jest tylko dowodem niemocy w tym w czym (z tego co mi wiadomo) jest się obecnie numerem 1. Zacznie się od niego a następny będzie pewnie Headhunterz, który nakręci swoją "metamorfozę" pokazując jak olał świat, w którym był legendą i poszedł do świata BigRoomShitów, w którym tylko jest "jednym z wielu".

Śmieszy mnie to, że większość obecnych artystów, którzy są po prostu na "TOPie" jest w stanie przyczepić się wszystkiego byleby tylko zdobyć większą ilość odbiorców. Bo jak nie zakładanie swoich wytwórni to kręcenie filmów. To jest tylko idealny dowód na to, że dany artysta nie ma już na siebie pomysłu i zamiast przysiąść porządnie do nowych produkcji woli kręcić film. Patrząc na takie newsy od razu przypomina mi się "Paris Hilton", która z modelki / aktorki chce się zrobić DJką.

No to co Panie Hardwell ? Teraz film dokumentalny, ponieważ (jak twierdzą wyżej) produkcje mierne a następnie monotonia związana z graniem na eventach i może główna rola w powracającym serialu "Skazany na śmierć" ? Kto wie.
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Vinylside za ten post: