4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Google Chrome przestał działać, a po nim Nvidia
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-09-2015, 21:31   #1
Matan Zajcev
..:: Klubowicz ::..
  
 
Matan Zajcev's Avatar
 
Dołączył/a: 23 May 2009
Miasto: Szczecin
Postów: 3 627
Tematów: 160
Podziękowań: 3 913
THX'ów: 3 880
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 2
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 35
Plusów: 115 (+)
Matan Zajcev 115Matan Zajcev 115
Odwiedź profil Matan Zajcev na Twitter Odwiedź profil Matan Zajcev na Youtube Odwiedź profil Matan Zajcev na Last.fm Odwiedź profil Matan Zajcev na Soundcloud.com Odwiedź profil Matan Zajcev na Mixcloud
Google Chrome przestał działać, a po nim Nvidia

Dzisiaj nagle wyskoczył komunikat Google Chrome przestał działać. Czytałem, że taki problem miało wielu użytkowników i nie wiadomo dlaczego tak się dzieje. Trudno, są inne przeglądarki. Jeszcze dla upewnienia zainstalowałem wszystkie aktualizacje, bo ponoć komuś to pomogło. Niestety podczas instalacji sterowników karty graficznej do GeForce GT 840M wyskoczył błąd. I od tej chwili komputer nie wykrywa mi karty Nvidia. Próbowałem z kilku źródeł zainstalować - bez skutku. Na końcu próba instalacji starszych sterowników i to samo - instalacja zakończona niepowodzeniem. Czy w takiej sytuacji format okaże się lekarstwem, czy może to wina sprzętu?
__________________

Last edited by Matan Zajcev; 03-09-2015 at 21:31.
Matan Zajcev jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents