4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Jean-Michel Jarre zdradził szczegóły swojego albumu
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-08-2015, 12:27   #1
Shinu1
..:: Klubowicz ::..
  
 
Shinu1's Avatar
 
Dołączył/a: 02 Oct 2009
Miasto: Markuszowa
Wiek: 35
Postów: 4 789
Tematów: 339
Podziękowań: 1 126
THX'ów: 2 860
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 23
Imię: adrian
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 29
Plusów: 11 (+)
Shinu1 11
Odwiedź profil Shinu1 na Facebook Odwiedź profil Shinu1 na Youtube
Trance Jean-Michel Jarre zdradził szczegóły swojego albumu

Jean-Michel Jarre zdradził szczegóły swojego albumu




Jean-Michel Jarre to jedna z najważniejszych postaci w muzyce elektronicznej, a 'Electronica Part 1: The Time Machine', to jego najambitniejszy projekt w ostatnim czasie. Szczegóły albumu, który w pierwszej odsłonie trafi do sprzedaży w październiku, znaleźć możecie poniżej.





Pracując nad albumem zatytułowanym 'E-Project', Jarre podjął współpracę z 30 artystami, dzięki czemu ma szanse dotrzeć jeszcze dalej w świat muzyki elektronicznej. Na krążku nie zabrakło takich młodych talentów jak Gesaffelstein i Little Boots, ale również weteranów w składzie Moby, Massive Attack, Tangerine Dream czy John Carpenter.
„Chciałem opowiedzieć historię muzyki elektronicznej z mojego punktu widzenia, od czasu kiedy stawiałem pierwsze kroki na scenie, aż po dzień dzisiejszy. Pomyślałem więc aby zaprosić do współpracy artystów, którzy związani są ze sceną, których podziwiam za wniesiony wkład do naszego gatunku oraz tych, którzy byli dla mnie inspiracją do tworzenia muzyki lub wyróżniają się swoim nieprzeciętnym stylem.” - mówi Jarre.
Album 'E-Project' ukaże się w dwóch częściach i łącznie zawiera efekt współpracy z 30 artystami. Część pierwsza albumu trafi do sprzedaży 16 października, natomiast druga odsłona krążka ukaże się wiosną przyszłego roku. Poniżej znaleźć możecie tracklistę 'Electronica Part 1: The Time Machine'.


Tracklista:
1) The Time Machine (JMJ & Boys Noize)
2) Glory (JMJ & M83)
3) Close your eyes (JMJ & AIR)
4) Automatic (part 1) (JMJ & Vince Clarke)
5) Automatic (part 2) (JMJ & Vince Clarke)
6) If..! (JMJ & Little Boots)
7) Immortals (JMJ & Fuck Buttons)
8) Suns have gone (JMJ & Moby)
9) Conquistador (JMJ & Gesaffelstein)
10) Travelator (part 2) (JMJ & Pete Townshend)
11) Zero Gravity (JMJ & Tangerine Dream)
12) Rely on me (JMJ & Laurie Anderson)
13) Stardust (JMJ & Armin van Buuren)
14) Watching you (JMJ & 3D (Massive Attack))
15) A question of blood (JMJ & John Carpenter)
16) The train & the river (JMJ & Lang Lang)


Shinu1 jest offline  
Shinu1 dostał 6 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents