4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Blasterjaxx otwierają własną wytwórnię muzyczną!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-08-2015, 14:07   #18
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 302
Tematów: 871
Podziękowań: 2 695
THX'ów: 10 857
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 227
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: Blasterjaxx otwierają własną wytwórnię muzyczną!

Cytat:
Napisał Piotrekiowiec Zobacz post
Nie będzie wam pasować muza wydawana od nich? To po prostu nie lajkujcie tego i tyle.
Jestem absolutnie przekonany, że nikt tego nie lakuje. Forum jednak ma na celu wyrażanie własnego zdania i skoro uważam, że gatunek jest po prostu gówniany to mam prawo to napisać.

Cytat:
Napisał Piotrekiowiec Zobacz post
To samo mogę powiedzieć o Progressive nananana ciągle to samo "gufno"
Nie jestem fanem gatunku "Progressive", ale zauważ, że wokal w tych produkcjach jest po prostu rozbudowany (w niektórych przypadkach przyprawiający nawet o dreszcze) W BigRoomach natomiast (jak nie zepsujesz remixem jakiegoś starego kawałka z miotną acapellą) masz wstawki z jednej paczki, które każdy już doskonale zna ("3,2,1 - GO", "1,2,3 - JUMP" albo najnowsza sklejka chyba formacji Vinai - "1,2,3 (i teraz uwaga) - "GO")

Cytat:
Napisał Piotrekiowiec Zobacz post
beznadziejny napisany tekst
[...] którego zapewne i tak nie rozumiesz.

Cytat:
Napisał Piotrekiowiec Zobacz post
Nie czepiajcie się innych za to co lubią ich sprawa
Ja się nie czepiam, ja takich ludzi po prostu podziwiam, ponieważ dla mnie sztuką jest słuchanie nut, które brzmią praktycznie tak samo.
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Vinylside dostał 3 podziękowań za ten post.