4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Kultura Organizacja festiwalu muzycznego
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-08-2015, 20:11   #5
deniol96
..:: true Member ::..
  
 
deniol96's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Feb 2014
Miasto: Katowice
Postów: 278
Tematów: 7
Podziękowań: 146
THX'ów: 133
Imię: Denis
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
deniol96 1
Odwiedź profil deniol96 na Mixcloud
Odp: Organizacja festiwalu muzycznego

Super wielkie dzięki!

Mam już sprawdzonego faceta który wynajmuje mi zawsze sprzęt na jakieś wesela, 18 etc. Wiem że oferuje również wynajem scen wraz z całym potrzebnym sprzętem oraz obsługa tego. Barierki też nie byłyby problemem- sąsiad z piętra niżej ma firmę wynajmującą siatki i płoty ogrodzeniowe na budowy więc może nadadzą się również na taką imprezę.

Służba medyczna- ważny aspekt, jak go ugryźć? Są prywatne służby które opłacam za obsługę medyczną podczas festiwalu? Czy muszę się zgłosić gdzieś na pogotowie i tam określę mi jakie są koszta?

Zaplecze dla artystów za sceną ale czy jeżeli artystami byliby DJ ze śląska raczej z miast ościennych ze słynnych klubów (rzecz jasna na początek) to czy jestem zobowiązany wynajmu również hotelu? Z pewnością przydałaby się jakaś mini gwiazda wieczoru. Gdzie znajdę lub czy ktoś się orientuje i może polecić jakiś lekko znanych polskich DJ którzy nie kosztują pół miliona za godzinnego seta? Chodzi mi raczej o gwiazdę typu BBX lub jakiś zagraniczny artysta który nie kosztowałby tyle co całe miasto?

Catering.. Tutaj przydaliby się sponsorzy.. Żywiec, Tyskie... Jak wygląda sprawa ubiegania się o sponsoring? Rozumiem że należałoby napisać jakieś podanie lub zapytanie. Oczywiście od strony jedzenia znam dobrze paru właścicieli rówżnych kebabów etc. którzy myślę z chęcią rozstawiliby swoje stoisko na takim festiwalu.

Strona www i reklama- no cóż coś tam wiem o pisaniu strony ale mam brata zajmującego się tym profesjonalnie na zamówienie. Jakąs prostą stronę w Joomli pewnie by mi klepnął na fajnym motywie aby jakoś to wyglądało.

Na śląsku prosperuje Telewizja TVS. Z pewnością zainteresowaliby się takim wydarzeniem.

Ustawę przeczytam na dniach. Ciężko mi powiedzieć na jaką skalę byłaby impreza. 1000 ludzi może nie osiągnąć ale dla pewności poczytam tą ustawę.

Tutaj jest kilka zdjęć jak wygląda "dumny" amfiteatr w Siemianowicach Śląskich:





Jest jeszcze kilka innych lokalizacji takich jak Park Tradycji w Siemianowicach Śląskich gdzie organizowane są festyny i różne imprezy plenerowe (miejscca jest dosyć sporo czego może nie widać na fotografii)
__________________

Last edited by deniol96; 12-08-2015 at 20:14.
deniol96 jest offline   Reply With Quote
deniol96 dostał 2 podziękowań za ten post.