4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News John Askew zmiażdżył Steve Aokiego i Davida Guette
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-07-2015, 17:31   #7
P4SIO
EssentialMusic.pl
  
 
P4SIO's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Sep 2010
Miasto: Warszawa
Wiek: 30
Postów: 4 166
Tematów: 352
Podziękowań: 4 597
THX'ów: 6 391
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 75
Imię: Tomek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 9
Plusów: 53 (+)
P4SIO 53
Odwiedź profil P4SIO na Facebook Odwiedź profil P4SIO na Twitter Odwiedź profil P4SIO na Youtube Odwiedź profil P4SIO na Soundcloud.com
Odp: John Askew zmiażdżył Steve Aokiego i Davida Guette

Cytat:
Napisał Dj. DiGi Zobacz post
Ta cała chora sytuacja wygląda tak, a nie inaczej ponieważ większość ludzi na świecie usilnie publikuje gwiazdki EDM. Niestety nie zdaje sobie z tego sprawy, że robi jeszcze większą promocję tym wykonawcom (co napędza kolejne mechanizmy); ludzie w ten sposób jeszcze więcej o nich dyskutują - nie ważne czy dobrze czy źle (Ich to nawet nie interesuje bo mają z tego kasę). My możemy tutaj wylać setki łez jakie to zło, a oni wydadzą kolejny gniot pokroju tych powyżej - gdyż będą wiedzieć, że i tak się sprzeda.
DiGi z całym szacunkiem, ale wydaje mi się, że wrzucanie na forum utworów "gwiazdek EDM" jest znacznie większą promocją niż taki czy inny wpis. Wiadomo, że kawałki z ZippyShare Records rozchodzą się w znacznie większym nakładzie niż na Beatport. Inna sprawa jest taka, że jak sam napisałeś "ludzie, którzy robią coś z pasji" nie mają czasu na bycie celebrytami w związku z czym nie masz co o nich napisać. Ewentualnie o premierze nowego utworu, ale od tego jest inny dział. To jest trochę tak, że można schować głowę w piasek, albo coś robić. Dosadne opinie są jak najbardziej na miejscu, bo skłaniają do refleksji. Wszystko zależy od świadomości ludzi, bo inaczej taka czy inna piękna inicjatywa skończy się tak samo.
P4SIO jest offline   Reply With Quote