4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Co tak naprawdę robi Paris Hilton za konsolą?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 21-07-2015, 16:52   #21
First Mind
..:: Member ::..
  
 
Dołączył/a: 09 Sep 2010
Miasto: Legnica
Wiek: 40
Postów: 111
Tematów: 7
Podziękowań: 101
THX'ów: 33
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 2 (+)
First Mind 2
Odwiedź profil First Mind na Facebook Odwiedź profil First Mind na Soundcloud.com
Odp: Co tak naprawdę robi Paris Hilton za konsolą?

Vinylside zgadzam się z Tobą właściwie w 100% z tym co napisałeś. Zastanawiam się tylko nad jedną sprawą. Mianowicie chodzi mi o to, że piszesz z perspektywy słuchacza w klubie, którego nie interesuje to na czym ktoś gra, liczy się zabawa. Dlaczego więc nie puścić tematu dalej i zapytać. Skoro jest gość, która gra bardzo dobre sety np. z Numarka podłączonego do laptopa, robi to bardzo dobrze, czuje klimat i ogólnie radzi sobie, dlaczego ta druga strona klubowej sceny, czyli inni "didżeje" krytykują taki sposób grania? Oczywiście jest to totalny offtop od tego o czym piszemy, ale tak na luźno wpadło mi to przemyślenie czytając Twój post Co do zorganizowej grupy przestępczej z Albanii o której pisałeś, to również nie rozumiem tego "wow" z którym obecnie mamy do czynienia. Robert M to nigdy nie był dla mnie gość nawet ze średniej półki polskiej sceny klubowej. Co do samego Popka, skaryfikacji i sposobu jego życia/prezencji powiem Ci, że nie znam go osobiście, ale widywałem parę razy w naszej rodzinnej miejscowości gdy był jeszcze młodym człowiekiem i dopiero wybijał się w polskim podziemiu HH. Jego styl i zachowanie już kiedyś takie było.
First Mind jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents