4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Samochód do 5000
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-06-2015, 07:32   #22
djmatti91
..:: true Member ::..
  
 
djmatti91's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Apr 2007
Miasto: Częstochowa
Wiek: 32
Postów: 2 328
Tematów: 127
Podziękowań: 105
THX'ów: 1 514
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 24
Plusów: 6 (+)
djmatti91 6
Odwiedź profil djmatti91 na Facebook
Odp: Samochód do 5000

Każdy samochód który posiadałem ja lub członkowie mojej rodziny kupywaliśmy na własną rękę z zachodu. Mam znajomego który sprowadza samochody więc mam ułatwiony dostęp. Za każdym razem samochód kosztował nas od 2 do 4 tys więcej niż średnia cena tego samego modelu co w PL. Wszystkie funkcjonują bez większych awarii po dziś dzień.

Na zachodzie są samochody zadbane i z niskim przebiegiem - jednak wtedy taki Niemiec, Belg czy Holender odpowiednio sobie liczy - nikt nie jest głupi, każdy z nas kto wie że ma pewny samochód nie odda go za grosze!!

Skoro ja przykładowo za Opla Vectrę B 3 lata temu dałem 10000zł, a w PL podobny można było nabyć już za 8000zł i handlarz musi jeszcze na nim zarobić 2500-1000zł to co z samochodem było nie tak że opłacało się go targać z DE ???

Zdarzyło mi się również pohandlować kilkoma samochodami więc też mam mały zapas doświadczeń w tej kwestii.

Mam też znajomego w NL i często przesyła mi oferty ze specjalnych aukcji z samochodami. Samochody uszkodzone (lekko nawet) są śmiesznie tanie, te z przebiegiem pow. 300kkm również. Jednak nawet zakup takiego samochodu coraz mniej się opłaca.
__________________
djmatti91 jest offline  
Użytk. którzy podziękowali djmatti91 za ten post: