4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Limit pobrań na 4CLUBBERS.PL - nowa modyfikacja na forum
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-06-2015, 19:43   #161
CARIS
..:: Music Maniac ::..
  
 
CARIS's Avatar
 
Dołączył/a: 13 Feb 2009
Miasto: Ostrava
Postów: 406
Tematów: 234
Podziękowań: 87
THX'ów: 2 457
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 7
Imię: Karol
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 36 (+)
CARIS 36
Odwiedź profil CARIS na Mixcloud
Odp: Limit pobrań na 4CLUBBERS.PL - nowa modyfikacja na forum

Wtrącę swoje trzy grosze.

Cel modyfikacji jest jak najbardziej ok! Pijawek nie lubimy. Niestety, to się da bardzo łatwo ominąć m.in. przez klik na "Info" i szybko uzyskamy łącze bez względu na to czy plik był uploadowany jako prywatny czy publiczny.

Cytat:
Napisał Romik Zobacz post
Na pewno w żadnym z moich tematów tak nie uzyskasz linku.
[...]
Sprawdzałem. Da się.

Druga opcja na 'pijawkowanie', to grzebanie w kodzie źródłowym, gdzie można dostać czysty link...

Minusem modyfikacji jest to, że pojawi się pełno postów bez sensownego rozwinięcia, czyli wg mnie niepotrzebny spam.

Przykład: http://www.4clubbers.com.pl/search.p...g_searchinfo=1

W dodatku, ten user wysłał tu w temacie taki post (i to chyba nie jeden), który nie ma związku z limitem pobrań plików:
4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Limit pobrań na 4CLUBBERS.PL - nowa modyfikacja na forum

Moim zdaniem, sensowniejszym usprawnieniem jest opcja HIDE, czyli "thanks" za możliwość pobrania. Lepsze to, niż modyfikacja, którą łatwo ominąć i sztucznie, na siłę pisane posty/komentarze, czasami nawet metodą kopiuj-wklej z innego tematu. Tak jak ktoś pisał wcześniej listę tych, co dali podziękowanie można byłoby rozwijać i zwijąć poprzez odpowiedni skrypt. Wiem, że niektórzy się tu strasznie jarają ilością podziękowań lub płaczą jak ktoś pobierze, a mu nie kliknie "thanks", więc dla takich, to byłby powód do radości. Swoją drogą, taka typowa pijawka, jak musiałaby kliknąć "thanks", to też już daje jakąś motywację autorowi tematu do dalszej pracy.

Opinie są różne. Limity mnie nie bolą, ale po prostu wyraziłem swoją opinię od serca. Osobiście wolę wrzucić jakąś nutkę na forum i je napędzać, czyli dosłownie "dać coś od siebie", niż pisać bezsensownie posty typu "spoko nuta", "fajne 10/10" itp., poza tym, jak już coś pobieram to daję plus dla tematu i thanks autorowi, czyli motywuję.

Last edited by CARIS; 27-06-2015 at 19:44.
CARIS jest offline  
CARIS dostał 4 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents