4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Finał Ligi Mistrzów 2015
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-06-2015, 10:42   #36
Mefjuuu
..:: true Member ::..
  
 
Mefjuuu's Avatar
 
Dołączył/a: 23 Aug 2012
Miasto: Okolice Wrocławia
Wiek: 26
Postów: 642
Tematów: 117
Podziękowań: 1 160
THX'ów: 400
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 4
Imię: Mateusz
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 4 (+)
Mefjuuu 4
Odwiedź profil Mefjuuu na Facebook
Odp: Finał Ligi Mistrzów 2015

Mecz dobry,jak dla mnie Juventus postawił graczom Barcelony ciężkie warunki,widać było to rozluźnienie po strzeleniu gola przez Rakiticia. Nie powiem,po golu Moraty zrobiło mi się głupio,bałem się o wynik. A sędziowanie myślę,że na dobrym dość poziomie,bramka Neymara słusznie nie uznana,faul na Pogbie... ja bym nie gwizdnął ale to tylko moje odczucia Co do nurkowania,również mnie to wkurza jako kibica Barcy. Na przykład kiedy Suarez rozłożył się jak żaba na liściu w doliczonym czasie gry,troche nie fair i brak szacunku,wiadomo,że chciał ukraść parę sekund ale powinno się grać z całym zaangażowaniem do samego końca. Przy bramce na 3:1 oszalałem już całkowicie,gardło boli mnie do teraz,chrypa pozostanie na długo bo jak ogląda się taki mecz z kilkadziesiąt osób to trzeba sie przekrzykiwać a z grona tych kilkudziesięciu osób było może 3,4 fanów Barcy więc przy golu Moraty nie było wesoło :D Potem my mogliśmy się już tylko cieszyć Z drugiej strony bardzo szkoda mi Pirlo oraz Buffona Ale taki jest sport...
Visca el Barca!
__________________
Mefjuuu jest offline   Reply With Quote