4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Armin van Buuren - Jak pogodzić karierę z wychowywaniem dzieci?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 01-06-2015, 14:21   #1
P4SIO
EssentialMusic.pl
  
 
P4SIO's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Sep 2010
Miasto: Warszawa
Wiek: 30
Postów: 4 166
Tematów: 352
Podziękowań: 4 597
THX'ów: 6 390
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 75
Imię: Tomek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 53 (+)
P4SIO 53
Odwiedź profil P4SIO na Facebook Odwiedź profil P4SIO na Twitter Odwiedź profil P4SIO na Youtube Odwiedź profil P4SIO na Soundcloud.com
Arrow Armin van Buuren - Jak pogodzić karierę z wychowywaniem dzieci?

Obecnie większość topowych gwiazd elektronicznej muzyki nie jest tylko i wyłącznie producentami. Wielu z nich organizuje własne imprezy, prowadzi wytwórnie muzyczne, wspiera młode talenty i zajmuje się własną karierą. Gdzieś w tym całym zamieszaniu bardzo łatwo można zgubić najbliższą rodzinę. Biorąc pod uwagę ile występów rocznie odbywa sławny DJ, to faktycznie może zabraknąć czasu.

Armin van Buuren - Jak pogodzić karierę z wychowywaniem dzieci?


Temat pogodzenia pracy z rodziną poruszył Armin van Buuren. Jako ceniony producent, twórca jednego z najpopularniejszych radio show – A State of Trance, organizator imprez spod znaku ASOT oraz ojciec dwójki dzieci, ma jak największe prawo do wypowiadania się na ten temat.

“Mam złotą zasadę: Pomiędzy 17 a 19 nie odbieram telefonów. Chcę być wtedy w pełni dostępny dla rodziny i dzieci. To jest złota zasada, ponieważ chcę je nakarmić, chcę je umyć, chcę je przytulić, chcę je położyć spać. To jest jeden z najważniejszych elementów mojego dnia.” – Armin van Buuren





Chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata EDM? Zapraszam na profil Facebook oraz stronę Essential Music:

WWW: Essential Music
Facebook: http://facebook.com/EssentialMusicTV
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Armin van Buuren - Jak pogodzić karierę z wychowywaniem dzieci?-armin-van-buuren-family-news-4c-min.jpg  

Last edited by Kameleon; 01-06-2015 at 16:29.
P4SIO jest offline  
P4SIO dostał 18 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents