4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Fiat Cinquecento 4d - Prototyp który przetrwał.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 30-03-2015, 07:28   #1
djmatti91
..:: true Member ::..
  
 
djmatti91's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Apr 2007
Miasto: Częstochowa
Wiek: 32
Postów: 2 328
Tematów: 127
Podziękowań: 105
THX'ów: 1 514
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 24
Plusów: 6 (+)
djmatti91 6
Odwiedź profil djmatti91 na Facebook
Fiat Cinquecento 4d - Prototyp który przetrwał.

Temat skierowany do poważnych fanów motoryzacji oraz ludzi potrafiący uszanować historię czterech kółek.


Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego Fiat Cinquecento nie był oferowany z dodatkową parą drzwi ?? Czyż nie byłaby to dobra alternatywa dla konkurenta CC czyli Daewoo Tico ??

Otóż prawda jest nie co inna... jednak jak to w z Polskimi prototypami bywało - nic z tego nie wypaliło.

Parę lat przed premierą Fiata CC w Polsce opracowano jego 4 drzwiową wersję. Podobno powstało kilka prototypów. Jeden z nich wyjechał na ulice i któregoś dnia trafił w ręce mojego znajomego.

Kiedy założyłem internet dużo czytałem na temat polskich konstrukcji. Wiedziałem że taki samochód istnieje i to w zasadzie tyle. W 2012 roku zacząłem pracować w ASO Fiat, Nissan, Kia - okazało się że właściciel tego samochodu jest tam mechanikiem. Tak poznałem Grzegorza (właściciel). Byłem w wielkim szoku.

Niestety samochód jest teraz w generalnym remoncie i z braku funduszy ten remont trwa i nie może się skończyć. Nie mniej jednak chciałbym abyście zapoznali się z tym oryginalnym samochodem który jeszcze powróci na ulice.

Zapraszam serdecznie do śledzenia FanPage na facebook'u który jest poświęcony dla tego samochodu (a także ciekawym samochodom z rodziny CC):

https://www.facebook.com/pages/Fiat-...792220?fref=ts

Zapraszam także do dyskusji na tym forum.

Zależy mi aby jak najwięcej osób wiedziało o tym samochodzie. Liczę na Waszą aktywność w tym temacie. Samochód ma bardzo ciekawą historię i rozwiązania których nie znajdziemy w fabrycznych CC. Poniżej fotki samochodu:







__________________

Last edited by djmatti91; 30-03-2015 at 07:28.
djmatti91 jest offline  
djmatti91 dostał 5 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents