4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Artykuł Jak Martin Garrix stał się gwiazdą?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 21-03-2015, 16:51   #13
Bedaman
..:: true Member ::..
  
 
Bedaman's Avatar
 
Dołączył/a: 09 Oct 2010
Miasto: Gelsenkirchen
Postów: 1 289
Tematów: 330
Podziękowań: 2 899
THX'ów: 4 563
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 288
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 42 (+)
Bedaman 42
Odp: Jak Martin Garrix stał się gwiazdą?

Cytat:
Napisał P4SIO Zobacz post
Nie skreślałbym go On ma dopiero 18 lat!
No i własnie dlatego jest taką gwiazdą, po tym jak zaczął tak prężnie rozwijać się Tomorrowland i zresztą inne festiwale i ktoś zobaczył, że z tego są tak ogromne pieniadze potrzebna była jakas dobra reklamówka, a młody Holender się doskonale do tego nadał po bardzo udanym hicie 'animals' . Nie było jeszcze takiej osoby, takiej 'twarzy' , więc to byłą dla kogoś doskonała inwestycja. A kto na tym najwięcej zarabia ? Stacje, wytwórnie i ogromne festiwale.
Ty myślisz, że jak to działa ? kiedy Marcinek tworzy swoje numery? Może teraz jak już z tego balonika uszło powietrze, ale po 'animals' i 'wizard' zainteresowanie Nim było ogromne, cały czas w podróży, mnóstwo reklam, a przede wszystkim to małolat i na pewno pochłoniety tą całą otoczką nie miał czasu i głowy by tworzyć nowe numery, a jak wiemy sporo ukazywało się jego hitów. Jestem pewien, że ktoś pomagał i kierował. Dlatego taka osoba, nie może być legendą, dla mnie jest doskonałą inwestycją, wykreowaną na mega gwiazdę.
Co prawda nie można mu odbierać zdolności, bo przed tą całą eksplozją 'kariery' pokazał 'BFAM' , które jest naprawdę dobrym numerem.
Chetnię bym poczekał na jakieś jego solowe produkcje, ale według mnie ciężko by go teraz obiektywnie ocenić.
Bedaman jest offline   Reply With Quote
Bedaman dostał 2 podziękowań za ten post.