4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Ciekawe My, urodzeni w latach 50-60-70-80... wychowani bez klosza
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-03-2015, 23:02   #2
Black King
_IMPOSSIBLE_IS_NOTHING_
  
 
Black King's Avatar
 
Dołączył/a: 16 Mar 2008
Miasto: WROCŁAW
Wiek: 33
Postów: 20 264
Tematów: 3766
Podziękowań: 19 348
THX'ów: 100 895
Nominated Tematy Tygodnia: 5
Nominacje T.T. : 5 158
Imię: MARCIN
Wzmianek w postach: 5
Oznaczeń w tematach: 218
Plusów: max. (+)
Black King max.Black King max.Black King max.Black King max.Black King max.Black King max.Black King max.Black King max.Black King max.
Black King max.Black King max.Black King max.Black King max.Black King max.Black King max.Black King max.Black King max.Black King max.
Odp: My, urodzeni w latach 50-60-70-80... wychowani bez klosza

jestem dziewięcdziesiąty rocznik i pamiętam przeróżne akcje,typu sąsiad goniący bo zrywaliśmy czereśnie,powybijane okna piłką u sąsiadów,zabawy w chowanego na podwórkach,wtedy nie było wiadome czym jest net,nagrywarkę do płyt mieli nieliczni,którzy nagrywali muzykę,choć i pamiętam jak nagrywałem Eminema na kasecie z RMFu,prawie nikt nie posiadał komórek,dzwoniło sie domowym do kumpli czy koleżanek,bądź szło z buta na domofon, piękne czasy jest co wspominać,ciesze się że czasy dzieciństwa nie przesiedziałem przy PCecie,tylko latałem jak poryty za piłka do kosza nie śpiąc nocami oglądając Jordana,Iversona,Barkleya i resztę gwiazd
__________________
Black King jest offline   Reply With Quote
Black King dostał 6 podziękowań za ten post.