4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dodatkowe oznaczenie tematów - Free Download/Release
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-03-2015, 09:34   #7
P4SIO
EssentialMusic.pl
  
 
P4SIO's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Sep 2010
Miasto: Warszawa
Wiek: 30
Postów: 4 166
Tematów: 352
Podziękowań: 4 597
THX'ów: 6 390
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 75
Imię: Tomek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 53 (+)
P4SIO 53
Odwiedź profil P4SIO na Facebook Odwiedź profil P4SIO na Twitter Odwiedź profil P4SIO na Youtube Odwiedź profil P4SIO na Soundcloud.com
Odp: Dodatkowe oznaczenie tematów - Free Download/Release

Cytat:
Napisał Fugeo Zobacz post
Według mnie to zbędny szczegół. Nie ma co się oszukiwać - większość osób nie zwraca na takie coś uwagi, a dodatkowo to naprawdę psuje wygląd.


To tak w skrócie z mojej strony.
Większość nie zwraca uwagi na gatunki, bo słucha muzyki a jednak podział jest.
Większość nie zwraca uwagi na jakość utworu, bo nie słyszy różnicy pomiędzy 128kbps a 320kbps mimo to produkcje są sprawdzane przed zatwierdzeniem.
Większość nie komentuje i nie ocenia tematów, a jednak taka możliwość istnieje.

Nie chodzi o to aby patrzeć na WIĘKSZOŚĆ i dogodzić WSZYSTKIM, bo nie ma na to najmniejszej szansy. Chodzi o to żeby rozwijać forum i uzyskać lepszą jakość dla tych, dla których robi to różnicę. Co do tej "większości", to też nie wiem skąd masz takie informacje. Trzy na cztery osoby od których słyszałem opinie na temat zmiany wypowiedziały się pozytywnie

Wygląd ikonek jest sprawą dyskusyjną. Rozumiem, że mogą się one nie podobać. W związku z tym prawdopodobnie przygotujemy kilka propozycji wyglądu ikonek i użytkownicy zdecydują, które najbardziej pasują do projektu forum.
P4SIO jest offline   Reply With Quote
P4SIO dostał 5 podziękowań za ten post.