4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Limit pobrań na 4CLUBBERS.PL - nowa modyfikacja na forum
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-03-2015, 16:33   #142
Tom Artem
..:: Member ::..
  
 
Tom Artem's Avatar
 
Dołączył/a: 03 May 2010
Miasto: Polska
Wiek: 35
Postów: 109
Tematów: 8
Podziękowań: 394
THX'ów: 79
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Tom Artem 1
Odwiedź profil Tom Artem na Facebook Odwiedź profil Tom Artem na Youtube Odwiedź profil Tom Artem na Soundcloud.com
Odp: Limit pobrań na 4CLUBBERS.PL - nowa modyfikacja na forum

Ja powiem tak - mam tu konto już jakiś czas i według mnie każdy kolejny pomysł administracji jest coraz bardziej poroniony. Zamiast zaakceptować to, że większość ludzi nie chce się angażować w życie forum i ma w dupie wysiłek uploadera, wolicie walczyć z wiatrakami. Spoko, Wasza sprawa. Mnie to nie odstraszy, bo czasem komentuję, ale przykro będzie patrzeć, jeśli fajne forum upadnie z powodu kolejnych głupich pomysłów.

Poza tym, moim zdaniem, lepsze są komentarze osób, które mają coś do powiedzenia, niż jedno zdanie z wymuszonymi na siłę podziękowaniami. Rozumiem, że jak się cokolwiek w Internecie robi dla innych, to pragnie się wdzięczności, bo sam tak kiedyś miałem, ale potem zrozumiałem, że ludzie w większości są leniwi i lepiej coś robić dla siebie, niż zmuszać wszystkich wokół, by bili mi pokłony.

Oczywiście - z mojej strony szacunek dla uploaderów. Dzięki!

Last edited by Tom Artem; 02-03-2015 at 16:34.
Tom Artem jest offline  
Tom Artem dostał 7 podziękowań za ten post.