Odp: La Liga 2014/2015

Cytat:
Napisał benek2411 Zobacz post
Do kibiców Barcelony - Suarez tak źle gra że nic nie strzela czy co tam się dzieje?
Suarez musi się nauczyć grać w takim tłoku, kto by z Barceloną nie grał to (co zrozumiałe) muruje bramkę (może oprócz Realu, tak mówię jakby ktoś się chciał czepić, ale to był jego pierwszy mecz). Miał jeden dobry mecz jak wszedł z ławki, z Almerią bodajże i zaliczył dwie fajne asysty, z Valencią strzelił prawidłową bramkę (wcześniej marnując dwie sety), ale sędzia gdzieś tam zobaczył niby spalonego.

Generalnie Barca ma problem jak Messi nie błyszczy, środek w ogóle do przodu nie gra decydujących piłek (a przecież od tego oni są), a co za tym idzie sam Suarez grający na dziewiątce (nie zawsze, bo czasem na prawym skrzydle) mało fajnych piłek dostaje. Już nawet wczoraj z Espanyolem wynik dużo lepszy niż gra, bo jakby niektórzy gracze Esp nie obsrywali się w polu karnym w pierwszej połowie to na 2-0 (a nawet 3) mogli strzelić.

Poszedł gruby hajs i bardzo dużo się wymaga, ale patrząc na Neymara w tym sezonie myślę że i Suarez się odnajdzie tylko minie trochę czasu.
Ale odpowiadając w końcu na pytanie - wg mnie Suarez gra póki co bardzo średnio, a porównując do tego czego się oczekuje - gra źle. Ja tam jeszcze go nie rozliczam, przyjdzie na to czas. Może się okazać jak będzie jeszcze bardziej potrzebny to odpali

Last edited by JJU; 08-12-2014 at 18:46.