4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Co byś zrobił/a gdybyś wygrał/a milion w totka ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-11-2014, 20:38   #12
_Simon
..:: Elite VIP ::..


  
 
Dołączył/a: 06 Aug 2006
Miasto: Clubbers Space City
Postów: 9 279
Tematów: 341
Podziękowań: 1 617
THX'ów: 4 105
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 3
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 1100 (+)
_Simon 1100
_Simon 1100_Simon 1100_Simon 1100

Nagrody Użytkownika

Odp: Co byś zrobił/a gdybyś wygrał/a milion w totka ?

Temat juz był chyba nie raz ale nie wżne. No coż niby to duża kasa dla nas ale dla bogatego to grosze oglądałem program o najbogatszych na świecie to oni nieraz traca rocznie po 500mln euro ich majątki sięgają miliardów wiec taka kasa jest znikoma. Nawet w firmie gdzie pracuje 1 mln to jedna dostawa towaru grosze na cały bizes hehe a szef mój rozkeracjav biznes pożyczył się 100 tys zł a teraz śpi na milonach bo miał pomysł i trafił w rynek Większość z was pisze otwarłabym firmę ?? Więc ja mam pytanie dlaczego teraz nie otwieracie co brak gotówki. Przecież jak masz pomysł na biznes to jaki problem kasę można zdobyć nawet unia sporo da bez oddania jak biznes wyjdzie wiec nie tędy droga. Ktoś kto żyje normalnie nie ma pomysłu na biznes nie potrafi czegoś robić to czy będzie pracował za 2000zł czy wygra milion to i tak jest tym samym człowiek więc coś takiego że otworze firma to dla mnie śmiech na sali bo firmę nie otwiera się mając kase a majac cos w głowie. Wiadomo kupi sobie auto dom itp a co dalej. No właśnie oto problem. Na konto się nie opłaca policzmy ile by było z tego odsetek miesięcznie. Patrzac na moje konto i przeliczając na milion to bym miał miesięcznie z tego odsetek 800zł hehe od tego jeszcze oczywiście w naszym pięknym kraju odsetki i zostaje nic. Może są lepsze konta itp ale nie ważne widać że i tak nic z tego nie będzie. Wiec co zostaje kupić sobie dom auto czy coś i po prostu normalnie pracować dobierajac troche kasy co brakuje oczywiscie nie że zarobie 2 tys a wydaje 10 w miesiacu bo tak to kasa sie rozjedzie ale normalnie z rozdadku. Zostaja jeszcze rózne inne inwestycje giełada zakłady lokwanie w waluctach złocie itp ale to juz wielkie ryzyko. To suma naprawdę szału nie robi. Wygrywając jak na zachodzie po 100 czy 150 mln euro to już inna gadka z taka kasą można żyć z odsetek a kupka leży. Ale co tu gadać nie ma tego i nie będzie. No i jeszcze sprawa wystarczy poczytać 90% ludzi którzy wygrali w totka i innych grach nawet i po dwa razy źle skończyła długi zabójstwa samobójstwa bo po prostu nie umieli tej kasy spożytkować. Tyle w temacie.

Last edited by _Simon; 15-11-2014 at 20:41.
_Simon jest offline   Reply With Quote
_Simon dostał 2 podziękowań za ten post.