4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Faza grupowa LM 2014/2015
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-11-2014, 10:50   #92
Wojtek Szczęsny
Banned
  
 
Dołączył/a: 06 Dec 2008
Miasto: Chrząszczyżewoszyce, powiat Łękołody
Wiek: 33
Postów: 11 318
Tematów: 2198
Podziękowań: 25 930
THX'ów: 116 480
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 168
Imię: Kładżło
Wzmianek w postach: 17
Oznaczeń w tematach: 59
Plusów: 950 (+)
Wojtek Szczęsny 950
Wojtek Szczęsny 950
Odp: Faza grupowa LM 2014/2015

droszy psychohejterzy Juventusu

Cytat:
Napisał Malpeczka Zobacz post
Tak jak pisałem Juve ma na tym forum ma jakieś kółeczko psychofanów przez co nie można wyrazić swojej opinii na ich temat bo zostaniesz obrzucony błotem.

Nara wszystkim.
Jak można reagować na kretynów którzy nie oglądają nawet meczów a krytykują Juventus po czym są zdziwieni naszą reakcja?
Opinia a bezmyślny hejt jak twoje wpisy to jest różnica Nawet Benek który nie lubi Juve, i który częśto pisał farmazony na temat ligi włoskiej potrafił przyznać, że zagrali dobry mecz

Cytat:
Napisał JJU Zobacz post
Nie czaję po jakiego ch.uja na każde złe zdanie o Juventusie odpowiadacie? Jakby to co najmniej jakaś drużyna z topu wszechświata była, a póki co to oni ledwo wychodzą z grupy czyli poziom Benfici, Leverkusen czy Schalke.
Jakbyś ruszył głową JJU co Ci się nie zdarza w porównaniu do zaczepek to byś pojął, że skoro odnoszą sukcesy to zaczynają się hejty - czyli takie frajerskie pisanie, że poziom Schalke, czy Leverkusen chociaż oczywistym jest, iż te kluby mogą sobie pomarzyć o sukcesach jakie odnosi Juventus i Ty doskonale o tym wiesz Skoro nie pasuje Ci fakt, że odpowiadamy na kłamstwa i durnoty to po prostu masz wała a ja mam bekę z twojego bólu dupska

Forza Juve!

Last edited by Wojtek Szczęsny; 09-11-2014 at 11:02.
Wojtek Szczęsny jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali Wojtek Szczęsny za ten post: