4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Bigroom - nowy dział na 4C
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-11-2014, 21:50   #21
MikePetersky
I Can Still See You
  
 
MikePetersky's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Feb 2012
Miasto: Vancouver, BC
Postów: 5 466
Tematów: 391
Podziękowań: 6 128
THX'ów: 10 431
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 32 (+)
MikePetersky 32
Odwiedź profil MikePetersky na Last.fm Odwiedź profil MikePetersky na Soundcloud.com
Odp: Bigroom - nowy dział na 4C

Może najlepiej wycofać działy muzyczne? Przecież wystarczy kliknąć na prefiks i nie trzeba się męczyć. Szkoda, że zwykłe sugestie co męczy większość użytkowników w przejrzystości forum to 'narzekanie' i ogólne sugerowanie, że forum w ogóle robi łaskę światu, że istnieje

Nie bardzo rozumiem skąd ta nagła fala krytyki. Podczas ankiety tylko Koras z przeciwników zabrał głos i miał jaja wyrazić swoją odmienną i niezbyt mi osobiście pasująca, ale merytoryczną i rzeczową opinię. Po fakcie okazuje się, że jest dużo więcej niezadowolonych. O co chodzi chłopy? Przeszkadzało wam, że na forum jest stagnacja i brak zmian oraz olewanie głosów użytkowników podpowiadających, co jest nie tak. Jak coś się zmienia - nadal źle. To o co w końcu chodziło podczas akcji sprzed miesiąca? Wtedy myślałem, że rozumiem wasze intencje i was poparłem, ale widzę, że chyba zabrakło wyjaśnienia jakie zmiany mieliście na myśli i nie bardzo już wiem o co chodzi :/

Przy okazji - wie ktoś, z jakiego powodu pan JANKOS wywalił zawartość wszystkich swoich uploadów? Protest, strajk głodowy? Jak tak, to bardzo nieprofesjonalny i niezbyt kulturalny Pozdro

Last edited by MikePetersky; 03-11-2014 at 21:58.
MikePetersky jest offline   Reply With Quote
MikePetersky dostał 8 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents