4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Bigroom - nowy dział na 4C
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-11-2014, 20:43   #20
D!G!
..:: Rang Moderator ::..
  
 
D!G!'s Avatar
 
Dołączył/a: 27 Dec 2006
Miasto: Kraków
Wiek: 35
Postów: 20 084
Tematów: 3472
Podziękowań: 85 133
THX'ów: 552 942
Nominated Tematy Tygodnia: 93
Nominacje T.T. : 29 046
Imię: Grzegorz
Wzmianek w postach: 32
Oznaczeń w tematach: 194
Plusów: 300 (+)
D!G! 300D!G! 300D!G! 300D!G! 300

Nagrody Użytkownika

Odp: Bigroom - nowy dział na 4C

Tak w skrócie postaram się wypowiedzieć odnośnie kilku powyższych wypowiedzi. Staram się zrozumieć obie strony, zarówno te za, jak i przeciw i jeśli uprzeć się na siłę to oczywiście wszyscy mielibyśmy rację.

Ta zmiana nie miała na celu wprowadzać jakiegoś zamętu, zmieniać czyjeś życie, wywoływać spekulacje czy też wszczynać kłótnie itd. Miała przede wszystkim oczyścić 3 działy, tj.: Electro House, Progressive House i Trance (dopiero później pozostałe, które są już w mniejszym stopniu oblegane Bigroom[em]).

Druga istotna rzecz, to fakt że zarówno w Electro jak i Progressive House więcej było muzyki BigRoom niż Electro i Progressive, więc jaki sens robić 2 prefiks w 2 różnych działach + tematy od czasu do czasu w Trance itd, skoro można zrobić jeden konkretny dział, który będzie to wszystko zawierał. Człowiek pomyśli BigRoom i będzie wiedział, że BigRoom to pewnie będzie w dziale BigRoom, a nie może pomyśli, że dany utwór znajdę w Trance, a jak nie to na pewno w Electro, no chyba że w Progressive House.

Chyba każdy co do jednego zgodzi się ze mną, że nie ma drugiego takiego gatunku, który można byłoby znaleźć w 3 (i więcej oczywiście) działach. Prefiksy prefiksami - tylko że nie o to się rozchodzi. Jeśli ten cały BigRoom jest|był w Electro, Progressive House i Trance, to przecież można było zrobić prefiksy przykładowo w dziale Trance (takie jakie obecnie są w BigRoom) - przecież każdy by sobie klikał w nie tak by widzieć to co go interesuje, Uplift, Progressive itd. Na domiar tego dorzucilibyśmy jeszcze prefiks Bounce w Trance - bo przecież można klikać prefiksy, to by nie było widać Bounce, że jest w Trance. Jeśli za coś się zabierać to nie na pół gwizdka, tylko już faktycznie od początku do końca.

Zarówno Progressive House, jak i Electro House nie upadnie. Te działy zdążyły upaść już jakiś czas temu - właśnie na rzecz BigRoom[u], więc teraz gorzej być nie może. Aktywność była większa, ale tylko w tematach z BigRoom[em], przez co tematy z Electro czy też Progressive, jak miały się obronić to nie dlatego, że tam był BigRoom, a dlatego że faktycznie na to zasługiwały.

Podsumowując doskonale wiedziałem (wiedzieliśmy), że wszystkim dogodzić nie można, ale już tak długo zawsze przeważająca część Klubowiczów była za wprowadzeniem tego działu, że trzeba było się zdecydować czy stać z tym tematem przez kolejne 2 lata, czy wreszcie to zrobić.

Pozdrawiam Was.
D!G! jest offline   Reply With Quote
D!G! dostał 7 podziękowań za ten post.