4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Artykuł Na ratunek Muzyce, czyli wprowadzenie do projektu „Dance Music Aristocracy”
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 18-10-2014, 14:21   #7
Ziko
..:: Klubowicz ::..
  
 
Ziko's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Jun 2006
Miasto: Goleszów
Wiek: 33
Postów: 3 727
Tematów: 672
Podziękowań: 4 730
THX'ów: 36 297
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 571
Imię: Dawid
Wzmianek w postach: 9
Oznaczeń w tematach: 83
Plusów: 175 (+)
Ziko 175Ziko 175
Odwiedź profil Ziko na Mixcloud
Odp: Na ratunek Muzyce, czyli wprowadzenie do projektu „Dance Music Aristocracy”

Guestmix od WG, jest jaranko Będzie stream w jakimś radiu, czy po prostu cykliczne uploady na soundcloud? Generalnie wolałbym to drugie, bo nie byłbym ograniczony tym, żeby się zgłosić o konkretnej godzinie, zwłaszcza w sobotę No i co to za goście z Włoch będą?

Co do samego wywodu o muzyce, nieważne dla mnie jest jakiego gatunku się słucha, ważne, żeby ta muzyka była najzwyczajniej w świecie dobra. Sam nie mam jakiegoś Bóg wie jak wielkiego wachlarza gatunków, w których się obracam, ale we wszystkim, czego słucham staram się regularnie pozbywać przeciętności. Daleko mi do wrzucania ludziom tylko dlatego, że słuchają czegoś innego - jedynie szkoda, że ludzie sami od siebie rzadko kiedy próbują czegoś poszukać i ukształtować jakiś osobisty gust muzyczny, tylko młócą to samo, co reszta bydła bez własnego zdania.
Powodzenia w rozkręcaniu inicjatywy Majkel
__________________
Ziko jest offline   Reply With Quote
Ziko dostał 3 podziękowań za ten post.