4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Licznik pobrań - nowość na 4c !
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-10-2014, 09:05   #31
Hidden
..:: Hard Trance ::..

  
 
Hidden's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Nov 2009
Miasto: -
Wiek: 34
Postów: 13 916
Tematów: 1304
Podziękowań: 12 704
THX'ów: 35 266
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 818
Imię: Patryk
Wzmianek w postach: 66
Oznaczeń w tematach: 160
Plusów: max. (+)
Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.
Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.Hidden max.
Odwiedź profil Hidden na Soundcloud.com
Odp: Licznik pobrań - nowość na 4c !

Już mi się niedobrze robiło od tej jednej wielkiej apologii pod adresem tzw "starej ekipy", która w istocie nie była taka stara, gdyż większość smodów mianowano stosunkowo niedawno, i to prawdopodobnie w ramach zwykłej wymiany, a nie z podziwu dla ich niesamowitych zasług. Niejednokrotnie przekonałem się, że wielu z jej członków to osoby niedojrzałe, którym wirtualna ranga, przywilej nietłumaczenia się nawet z najgłupszych decyzji oraz znajomość podstaw ortografii wystarczyły, by pozjadać wszystkie rozumy i rozmawiać z użytkownikami (oczywiście tymi, którzy nie byli dość "sprytni", by zacieśniać więzi z jaskrawymi poprzez idiotyczne rozmowy na SB) jak przez urzędnicze okienko, bez zrozumienia i chęci dialogu. Mało tego, okazały się dość zuchwałe, by sądzić, że bez nich forum upadnie. A teraz przyzwyczajenia nie pozwalają im przestać tu zaglądać i zapewne większość żałuje, że nie wita ich widok jaskrawej, innej niż żółta, tabliczki.
Oczywiście wśród niedoszłych rewolucjonistów znajdą się tacy, których faktycznie będzie brakować, jak Hunter czy Miko, ale jak widać przed pochopnymi decyzjami nie umkną nawet najlepsi.

Jeśli ktoś czuje potrzebę się ze mną nie zgodzić, niech zaspokoi ją z kulturą.

To był mój spóźniony komentarz ostatnich wydarzeń, a teraz przejdę do właściwego tematu. Licznik pobrań nie przypadł mi do gustu, przypomina mi, jak ciężkie życie ma dobra muzyka na tym forum, ponadto nie wiem, czemu właściwie ma służyć, ale życzę powodzenia.
__________________
Hidden jest offline  
Hidden dostał 11 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents