4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Serie A 2014/2015
Wątek: Sport Serie A 2014/2015
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-10-2014, 17:07   #27
DJ Incartey
.
  
 
DJ Incartey's Avatar
 
Dołączył/a: 09 Sep 2010
Miasto: ue
Postów: 1 502
Tematów: 124
Podziękowań: 1 326
THX'ów: 773
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 53 (+)
DJ Incartey 53
Odp: Serie A 2014/2015

Kładżło, bez jaj, dobrze wiem, że byłeś i jesteś kibicem Juve, ale spodziewałem się po Tobie bardziej obiektywnej oceny sytuacji. Od pitolenia Vinylside'a jaka to Stara Dama jest wspaniała aż mi się tęcza zaczęła przelewać w żołądku. Natomiast Twoje posty w tym temacie zazwyczaj były bardziej przemyślane i fajnie się czytało opinie kibica już kilkuletniego dominatora ligi włoskiej.

Nie napisałem o czerwonych kartkach pod koniec meczu, bo zwyczajnie o nich zapomniałem.
Zgodzę się, że wślizg Moraty nie był na czerwoną. Taka była moja pierwsza myśl kiedy powtórki się oglądało tej interwencji.
No ale nie przekonasz mnie Kładżło w żaden sposób, że te karne nie były z kapeluta :D serio.. najbardziej zawiodłem się na Pogbie. Młody chłopak, a już zaczyna nurkować :/

Fajnie też, że temat Serie A trochę nam ożył liczę na masę mądrych i przemyślanych komentów w najbliższym czasie!

edit:
Cytat:
Napisał Kładżło Asamoła Zobacz post
Karny jest już wtedy jeżeli zawodnik STOI NA LINI POLA KARNEGO.
No stary okej, chociaż można by tam mierzyć te centymetry czy to rzeczywiście na linii a nie już za nią, ale rzecz w tym, że większość zawodników stających do muru zasłania sobie twarz/szczękę ręką dokładnie w ten sposób w jaki Maicon to zrobił co by nie dostać w pape! Jak to się mawia na boisku - nabita! Nie sądzisz?
__________________

Last edited by DJ Incartey; 06-10-2014 at 17:13.
DJ Incartey jest offline   Reply With Quote
DJ Incartey dostał 5 podziękowań za ten post.