4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Polscy siatkarze mistrzami świata!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-09-2014, 21:39   #22
Piaszeczki
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Piaszeczki's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Nov 2008
Miasto: Powidz
Wiek: 32
Postów: 2 096
Tematów: 38
Podziękowań: 6 520
THX'ów: 1 834
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 26 (+)
Piaszeczki 26
Odwiedź profil Piaszeczki na Soundcloud.com Odwiedź profil Piaszeczki na Mixcloud
Odp: Polscy siatkarze mistrzami świata!

Cytat:
Napisał Maarten Metz Zobacz post

A i mam jeszcze do Ciebie jedno pytanie. Czy interesujesz się siatkówką już od dawna Bo jeśli tak to w 100%-ach rozumiem Twoje emocje i wzruszenia... Ale znam takich ludzi, którzy nagle się teraz zaczęli interesować siatkówką i kibicować na maxa Naszym siatkarzom tylko dlatego że w tej chwili ten sport jest na topie...
Że Ci tak napomnę to siatkę oglądam tak samo długo jak piłkę nożną czyli... od kiedy pamiętam. Jakieś kilkanaście lat temu te 2 sporty były transmitowane w telewizji publicznej i za młodziana oglądało się wszystko. W nożną pamiętam Szymkowiaka tak samo jak w siatkową Gołasia.
W 2006 roku wstawało się wcześnie rano na mecze Polaków w MŚ. Nie wiem czy ktoś tu pamięta mecz z Ruskimi kiedy po serii wygranych meczów 3:0 trafiliśmy na ruskich i zaczęły się schody. Przegrywaliśmy 0:2 bo obecny MVP mistrzostw (Wlazły) został zniszczony blokiem. Wtedy wszedł za Mariusza wg mnie mocno niedoceniany Grzesiek Szymański. Skończyło się 3:2 dla Nas i uzyskaliśmy awans. Ale to taka krótka lekcja niedalekiej historii polskiej siatkówki. Ja piłkę nożną kocham, ale najpiękniejsze chwile z polską reprezentacją przeżyłem tylko w siatkówce
__________________
Piaszeczki jest offline   Reply With Quote
Piaszeczki dostał 6 podziękowań za ten post.