4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Polscy siatkarze mistrzami świata!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-09-2014, 10:51   #18
Maarten Metz
I'm From Another World
  
 
Maarten Metz's Avatar
 
Dołączył/a: 02 Sep 2011
Miasto: Katowice
Wiek: 34
Postów: 28 788
Tematów: 762
Podziękowań: 48 516
THX'ów: 31 360
Nominated Tematy Tygodnia: 3
Nominacje T.T. : 387
Imię: Damian
Wzmianek w postach: 11
Oznaczeń w tematach: 435
Plusów: 50 (+)
Maarten Metz 50
Odwiedź profil Maarten Metz na Facebook Odwiedź profil Maarten Metz na Mixcloud
Odp: Polscy siatkarze mistrzami świata!

Cytat:
Napisał Piaszeczki Zobacz post
Ale o co Ci chodzi?? Co chciałeś pokazać tym postem?? Mamy mistrza świata w siatkę a Ty dajesz refleksję wyższościową jednego sportu nad drugim. Piszesz że nie lubisz porównań nożnej do siatkowej a właśnie Twój cały post to jedno wielkie porównanie. Co z tego że piłka nożna jest najpopularniejszą dyscypliną w Polsce?? W sporcie chodzi o emocje i jeśli siatkówka daje Polakom powód do dumy i wyzwala w Nas same pozytywne emocje to SUPER! Uwierz mi że nie jedna łza zakręciła mi się w oku z po ostatnim punkcie finału. Na następny dzień uświadomiłem sobie że żyjąc 23 lata na tym świecie, tak wielkiego sukcesu polskich sportowców nie widziałem. Bardzo załuję tylko że nie pojechałem na finał bo miałbym super pamiątkę do konca życia...
Ja odniosłem się tylko do słów Neat!ve Freakz...
Porównałem te dwa sporty, bo poczułem po prostu taką potrzebę i chciałem wyjaśnić tutaj kilka ważnych kwestii...
Piłka nożna nie jest tylko najpopularniejszą dyscypliną w Polsce ale i na całym świecie.
Napisałem że też jestem dumny z Naszych polskich siatkarzy. Ale siatkówka nie wywołuje u mnie większych emocji... Po prostu już tak mam. Nie potrafię udawać. Jesteś w stanie to zrozumieć Ja się emocjonuje tylko wtedy gdy wygrywają Nasi piłkarze, bo piłka nożna to moja pasja już od około 14 lat... Ostatnio był taki mecz, który dostarczył mi mega emocji - LEGIA-CELTIC. Na takie mecze czekam...

A i mam jeszcze do Ciebie jedno pytanie. Czy interesujesz się siatkówką już od dawna Bo jeśli tak to w 100%-ach rozumiem Twoje emocje i wzruszenia... Ale znam takich ludzi, którzy nagle się teraz zaczęli interesować siatkówką i kibicować na maxa Naszym siatkarzom tylko dlatego że w tej chwili ten sport jest na topie...
To jest trochę tak samo jak z muzyką... Jest moda na bigroomy - słucham bigroomów, jest moda na pseudo deep-house'y, tzw. future house'y - słucham future house'ów...

Ja nie ulegam żadnym trendom. Mam to wszystko w d***e! Pasjonuję się piłką nożną i zawsze będzie ona u mnie na pierwszym miejscu, sukcesy polskich siatkarzy nie zmienią tego... Z muzyką mam tak samo słucham tego co ma dla mnie wartość, a nie tego co jest w tej chwili na topie...
__________________

Last edited by Maarten Metz; 27-09-2014 at 10:56.
Maarten Metz jest offline   Reply With Quote
Maarten Metz dostał 2 podziękowań za ten post.