4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Polscy siatkarze mistrzami świata!
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 22-09-2014, 18:22   #11
Piaszeczki
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
Piaszeczki's Avatar
 
Dołączył/a: 25 Nov 2008
Miasto: Powidz
Wiek: 32
Postów: 2 096
Tematów: 38
Podziękowań: 6 520
THX'ów: 1 834
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 26 (+)
Piaszeczki 26
Odwiedź profil Piaszeczki na Soundcloud.com Odwiedź profil Piaszeczki na Mixcloud
Odp: Polscy siatkarze mistrzami świata!

Cytat:
Napisał benek2411 Zobacz post
Bo do sportu trzeba mieć serce i jaja. Brawo panowie.


Mika miał jaja dinozaura bo to co robił w finale przechodziło ludzkie pojęcie.

Kadra będzie się miała zawsze bardzo dobrze bo zawodników dobrych mamy sporo. Winiar nie powiedział że kończy z reprezentacją tylko że w następnym roku odpuszcza reprezentację bo chce poświęcić się rodzinie. Jak najbardziej zrozumiałe. Za Zagumnego może grać Drzyzga, dla mnie najlepszy rozgrywający mistrzostw. Dodatkowo przecież jest jeszcze Łukasz Żygadło. On jeszcze niedawno był numerem 1 w kadrze Anastasiego. Z libero też problemu niema bo Ignaczak i tak przeważnie był na trybunach.Problem możemy mieć natomiast z atakującym. Wlazły w tej kadrze jest nie do zastąpienia. Nie wiadomo jak się rozwinie Konarski. Z tego co widziałem zagrywkę ma bardzo mocną, tylko w ataku brakuje mu doświadczenia i ogrania na poziomie międzynarodowym. Mimo wszystko liczę że Bartman poukłada sobie wszystko w głowie i wróci do reprezentacji. W najwyższej formie także jest nie do zatrzymania. Ewentualnie zawsze można spróbować grać Kurkiem w ataku. Opcji jest wiele. My w siatkę jesteśmy jak Niemcy w nożną. Jedni odchodzą, drudzy przychodzą. Poziom zawsze jest wysoki.

Super turniej, super emocje, szkoda że nie pojechałem na finał bo takie momenty zapamiętuje się na całe życie.
__________________
Piaszeczki jest offline   Reply With Quote
Piaszeczki dostał 3 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents