4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Co lubicie robić w wolnym czasie?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-09-2014, 14:58   #6
A.Kmicic
..:: Bywalec ::..
  
 
A.Kmicic's Avatar
 
Dołączył/a: 18 Mar 2008
Miasto: Warszawa
Wiek: 39
Postów: 66
Tematów: 7
Podziękowań: 1
THX'ów: 10
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
A.Kmicic 1
Odp: Co lubicie robić w wolnym czasie?

Cytat:
Napisał PulsaR Zobacz post
Zacznijmy od tego że tego czasu wolnego Polak ma coraz mniej. Nie dość że większość z nas pracuje na 3 zmiany do tego 30 minut dojazdu w ta i spowrotem. W domu jesteś tak wyrąbany po pracy że już nic sie nie chce. Mało tego w wielu firmach w mojej okolicy wprowadzaja 4 brygady (chyba wiecie co to jest) Niedługo będziemy orać jak Chinole za garstkę ryżu!! Ale wracając do tematu raz w tygodniu w niedziele z rana spotykamy sie kolegami i gramy amatorsko w piłkę nożną A tak to różniej jakiś melanżyk czy wypad do klubu ze znajomymi jak każdy Polak
To że tego czasu jest coraz mniej oznacza że jeszcze bardziej trzeba się zastanowić jak go wykorzystywać bądź co zrobić by mieć siłę po pracy na jednak robienie czegoś więcej niż leżenie

Mój "wachlarz" zajęć w wolnym czasie:

1. sport
tenis, squash ( tutaj łatwo się nauczyć tego sportu i mi daję dużą satysfakcję naparzanie w ścianę z całej siły ;d - też można pójść samemu z mp3 na np. 30 min ), ping-pong, bieżnia, siłownia

2. joga ( super sprawa, pełne rozluźnienie utrzymujące się u mnie kilka dni, każdemu polecam, uczę się metody B.K.S. Iyengara), tai chi, medytacja,

3. seriale ściągnięte z netu
( Friends*, How i met your mother*, Scrubs*, House M.D.* ,House of cards* ,Mentalist ,Lie to me* ,Suits* ,Newsroom* ,Elementary ,Boston Legal* ,Blacklist* ,Flashback ,Dominion,The Strain ,The Following ,Homeland ,The lost ship ,Fringe ,The Killing ,Vampires Diaries ,True Blood ,The Originals ,Game of thrones* ,Vikings* ,The Musketeers ,The Borgias* ,Grimm ,Supernatural ,American horror story ,Madmen* ,Californication* - z gwiazdką te które mi się bardziej podobały ) - dużo oglądam w pracy jak nie ma nic do roboty

4. spacery po parku, bilard, czasem książka ( polecam o samorozwoju: "Wyprawa" Kamińskiego i "Skup się" Babauta ) albo gra komputerowa ( StarCraft2, Europa Universalis IV)

5. wypad nad jezioro pożeglować

Last edited by A.Kmicic; 10-09-2014 at 15:02.
A.Kmicic jest offline   Reply With Quote
A.Kmicic dostał 2 podziękowań za ten post.