Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 4750 (+)
Przemekk 4750Przemekk 4750Przemekk 4750Przemekk 4750Przemekk 4750
Odp: Premiership 2014/2015

Podsumowując 1 kolejkę Premiera narazie wszystko wygląda podobnie jak z zeszłego sezonu, czyli pewne zwycięstwo ManCity, Arsenal jak zwykle jedna bramką wygrywa i to strzeloną w końcówce, Chelsea 3-1 ale grała z benjaminkiem więc bez fajerwerków - pierwsza połowa wyglądała tak jakby mecz miał sie skończyć pogromem, świetna pierwsza połowa (już w myślach po tej pierwszej części gry wyobrażałem sobie jak zdeklasują np. taki Arsenal z taka grą) natomiast druga bezbarwna.

Co jeszcze zauważyłem u Chelsea to to że po nabyciu Diego Costy i Fabregasa inaczej wygląda gra w ataku jest żywsza, może dobrze że pozbyli sie Eto bo z nim jak widac cięzko było sie zgrac pozostałym napastnikom i stąd ta słaba statystyka w poprzednim sezonie u napastników którzy goli praktycznie nie strzelali.

Ps. Zobaczyć Drogbe ponownie w niebieskiej koszulce to dla kibica Chelsea bezcenne - od razu przypomniał mi sie finał Ligi Mistrzów z 2012r. SZTOOOOOOS.

Troche sentymentalnie poleciałem, ale jestem za tym klubem juz od 10lat.

Nic nam nowego ta pierwsza kolejka nie powiedziała, czekamy na 2.