4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Electrocity 9 (Lubiąż, Klasztor Cystersów) (15-16.08.2014)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-08-2014, 14:33   #199
PuCeK
..:: Klubowicz ::..
  
 
PuCeK's Avatar
 
Dołączył/a: 13 Oct 2006
Miasto: Brenno
Postów: 2 004
Tematów: 165
Podziękowań: 731
THX'ów: 939
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 2
Plusów: 11 (+)
PuCeK 11

Nagrody Użytkownika

Odp: Electrocity 9 (Lubiąż, Klasztor Cystersów) (15-16.08.2014)

Moze kilka slow ode mnie. Poniewaz prowadzilem, nie pilem, do tego gatunek muzyczny ktory lubie mniej, nie bawilem sie moze najlepiej lecz podobalo mi sie kilka rzeczy czego nie bylo na innych imprezach, a mianowicie:
- baaardzo duza przestrzen nie bylo praktycznie zadnego obijania sie o innych imprezowiczow. no chyba ze przchodzilo sie na glowna scene to moze jedynie.
- Nowych gadzet ktorego jeszcze nie widzialem a mowa tutaj o plastikowych umywalkach gdzie mozna bylo elegancko umyc sobie rece. Tutaj duzy plus.
- Bardzo przyzwoity cennik z jedzeniem, Najdrozsza tam byla karkowka 12 zl wiec cenowo spoko.
- jezeli chodzi o picie to szkoda ze nie bylo coli, tylko redbull i woda no ale trudno jako osoba nie pijaca jakos sobie poradzilem.

Co do samej muzyki, podobal mi sie set yyy nawet nie pamietam do konca ale chyba to byl Jorgen Dave, Fajne stare klasyki, milo bylo sie pobawic przy starych przebojach... szkoda ze w tym samym czasie na scenie desperadosa gral KC bo zapuszczal BR no ale trudno wybralem co wybralem ^^

Na koniec zajebiste fajerwerki! no i po 30min A&F wychodzilem. Ogolnie jak na darmowa impreze to podobalo mi sie :D pozdro i milej zabawy tym co dzis sie wybieraja
__________________
PuCeK jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali PuCeK za ten post: