4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Car Audio, czyl problemy, porady itp.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-08-2014, 13:27   #2
klawisz755
..:: Amator ::..
  
 
klawisz755's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Jan 2011
Miasto: Gdańsk
Wiek: 32
Postów: 10
Tematów: 1
Podziękowań: 22
THX'ów: 9
Imię: Piotr
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
klawisz755 1
Odp: Car Audio, czyl problemy, porady itp.

Witam, chciałbym złożyć zestaw do mojego seja.
Muzyka której będę słuchać to głównie hands-up, trance, hardstyle, pumping house tak więc na wyposażeniu musi się znależć mocny głośnik niskotonowy
Mając do dyspozycji zaledwie 170l najlepiej będzie włożyć tam skrzynię basową z głośnikiem 20 cm.
Wiadomo już, że będzie potrzebny wzmacniacz i tu jestem skłonny wybrać coś lepszego żeby posłużyło na przyszłość. To samo z radiem, chciałbym żeby posiadało wejście usb i obsługiwało formaty bezstratne (wave, flac).
Zamierzam zamontować głośniki tylko z przodu 2x10cm w fabrycznym miejscu na desce (najlepiej trójdrożne) bądż coś tańszego i dołożyć gwizdki.

Podsumowując, elementy które maja się znależć się w tym miesiącu na wyposażeniu to:
- skrzynia basowa
- wzmacniacz
- głośniki 2x10cm
- okablowanie

Pozostałe elementy które zamontuje w przyszłym miesiącu to:
- radio (na razie podłącze Sony CDX-R3300)
- antenę (nie słucham radiowej komerchy )
- tweetery (jeżeli będzie taka potrzeba)

Uważam, że nie ma sensu pchać markowego sprzętu do tego auta, bo i tak nie zagra na miarę swoich możliwości. Fabryczne miejsca na głośniki w desce to po prostu wycięte otwory głośnik nie jest nawet zamknięty, więc pewnie trzeba będzie dołożyć wygłuszenie.
Na tą chwilę skłaniam się bardziej ku mocy niż jakości dżwięku której i tak nie uzyskałbym w tak małym aucie.
Chciałbym tylko żeby radio i wzmacniacz posłużyły mi jeszcze w przyszłości, to jedyne elementy nad którymi mogę się zastanowić przy wyborze droższych modeli.

Kwota jaką zamierzam wydać to max 1300 zł na ten miesiąc. Na pozostałe elementy max 500 zł.
klawisz755 jest offline