4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2014 - Relacja
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-08-2014, 00:15   #21
artis1990
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 17 Aug 2012
Miasto: Birmingham/Szydłowiec
Wiek: 33
Postów: 526
Tematów: 1
Podziękowań: 118
THX'ów: 679
Imię: Artis
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
artis1990 1
Odwiedź profil artis1990 na Facebook Odwiedź profil artis1990 na Twitter Odwiedź profil artis1990 na Youtube Odwiedź profil artis1990 na Soundcloud.com Odwiedź profil artis1990 na Mixcloud
Odp: Sunrise Festival 2014 - Relacja

Cytat:
Napisał fla5hback Zobacz post
widze ze koleżka wybierał tych samych artystów co ja :D
co do MDT to WIELKI MINUS za brak MAKJ.. bynajmniej mogli by załatwić lepsze zastepstwo niz ZROQ..
Info od managementu MAKJ było takie, że nie wykurował się na czas i ma zapalenie ucha środkowego, następnego dnia grał na dwóch festiwalach, you do the math Sunrise nie może po niego polecieć i za ucho go ściągnąć do Kołobrzegu, jak ktoś ma wy*****e tak jak Prydz w 2011 to jest parówą i niech się goni! MAKJ to był personalnie w moim top3 na tegoroczny Sunrise, ale...

AUTOEROTIQUE! NUMERO UNO! Najlepszy set moim zdaniem całej imprezy, jeszcze jak zagrał paryską wersję Turn up for what to wyskoczyłem z butów. Mega mi się podobał ten powiem UMFu w Kołobrzegu dzięki takim Panom jak Autoerotique i Dvbbs, choć Polska nie do końca gotowa na to. Jak bujało mną przy trapach i rozglądałem się po parkingu to euforii i wielkiej zabawy nie widziałem po ludziach

Mam natomiast szczerą nadzieje, że w przyszłym roku powrócimy do wcześniejszych edycji jeśli chodzi o długość setów i liczbę artystów choć z drugiej strony okroiło to ilość dylematów. W tym roku tylko Glowinthedark vs MAKJ, który sam się wyjaśnił i Fedde vs Showtek... Showteków jeszcze nigdy live nie słyszałem, ale i tak wybrałem Fedde po raz 5ty i się nie zawiodłem 4 fotka z Fedde z SF :p Fedde to taka maskotka naszej ekipy

Moja topka:
1. Autoerotique
2. Fedde Le Grand
3. Dvbbs/Glowinthedark/Mark Knight (nie umiem się zdecydować :D)
artis1990 jest offline   Reply With Quote
artis1990 dostał 3 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents