4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Rząd Do Kosza (Przedwczesne wybory parlamentarne)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 18-06-2014, 11:15   #13
PuCeK
..:: Klubowicz ::..
  
 
PuCeK's Avatar
 
Dołączył/a: 13 Oct 2006
Miasto: Brenno
Postów: 2 004
Tematów: 165
Podziękowań: 731
THX'ów: 939
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 2
Plusów: 11 (+)
PuCeK 11

Nagrody Użytkownika

Odp: Rząd Do Kosza (Przedwczesne wybory parlamentarne)

Cytat:
Napisał .:Franek:. Zobacz post
Może to młodym powyżej +18 roku życia podpowie, żeby NO LIFE-y ruszyły dupę z fejsa i poszli zagłosować na kogo powinni. Dzisiejszemu społeczeństwu młodemu wychowanemu na fejsie i innych portalach społecznościowych trzeba dawać na tacy to dałem im już do wyboru co naszemu kraju może pomóc. Czyli przedwczesne wybory i wybór ja stawiam na NP w wyborach parlamentarnych, bo Janusz powiedział prawdę naszym państwem kierują złodzieje i nikt więcej. Sam dobrze wiesz, ze patrzą sobie tylko do swoich portfeli czy przypadkiem jakieś stówy za mało nie mają, zeby podatek jakiś dać. Wiem, że jesteś poinformowany i Tobie tłumaczyć nie muszę, ale może innym młodym wyborcom podziała to trochę na ambicje, bo nie długo to będą musieli sami je płacić i garnuszek rodziców się skończy i wtedy dopiero zobaczą chyba, że teraz coś z tym zrobią, że mają ten plastik i +18
Nie tylko mlodzi. Pytalem kilka osob w pracy czy pojdzie na wybory to co uslyszalem ? '' Po co ? i tak nic to nie zmieni.. '' Sory ale jak tak ludzie bd myslec to frekwencji nie bedzie. A poki media bd najeżdżać na korwina to osoby 40+ na niego nie zaglosuja bo oni zyja telewizja ktora oczywiscie klamie. Ale co tam '' i tak to nic nie zmieni! ''
__________________
PuCeK jest offline  
Użytk. którzy podziękowali PuCeK za ten post: