4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Przemysław Wipler o Rosji i komisji śledczej ws. Kwaśniewskich warto posłuchać
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-06-2014, 14:11   #5
MikePetersky
I Can Still See You
  
 
MikePetersky's Avatar
 
Dołączył/a: 08 Feb 2012
Miasto: Vancouver, BC
Postów: 5 466
Tematów: 391
Podziękowań: 6 128
THX'ów: 10 431
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 32 (+)
MikePetersky 32
Odwiedź profil MikePetersky na Last.fm Odwiedź profil MikePetersky na Soundcloud.com
Odp: Przemysław Wipler o Rosji i komisji śledczej ws. Kwaśniewskich warto posłuchać

Tylko Wipler ideowo jest konserwatywnym liberałem, a PiS, które popierasz, to obecnie konserwatywni socjaliści, z którego powodu zresztą Wipler opuścił tę partię. To jak w końcu?

Salun, Łżeelyta? Matko Święta, co za określenia... I jeszcze 'Tukasznka'? Co to, jakaś nowa ksywka dla Tuska rodem z niezależnych portali? Za nim to akurat było wielu ludzi kiedy nie był jeszcze przy korycie, bo był za obniżką podatków, przeciwko państwu opiekuńczemu, przeciwko rozroście biurokracji itd. Jak wyszło, wszyscy wiemy. Jednak w 2007 roku skąd to można było wiedzieć? Swoją gadką mógł wydawać się autentyczny, jak się okazało - tylko wydawał się. Dawnych wyborców PO którzy przejrzeli na oczy ja bardzo cenię, bo sztuką jest zrozumieć swój błąd i się do tego przyznać

Natomiast jeśli ktoś po tym, co się dzieje teraz na scenie politycznej nadal będzie popierać PO, to niestety, ale takich ludzi mam już za obywateli drugiej kategorii i ścierwo bez wartości. Sorki.

Last edited by MikePetersky; 16-06-2014 at 14:17.
MikePetersky jest offline