4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Jędrzejczak i Żurawski Porozumienie z Kioto? Nie wiem Nie doczytałem.....
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 08-05-2014, 02:01   #6
Novy Q09
Trust Me I'm A Jedi
  
 
Novy Q09's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Dec 2010
Miasto: okolice Sk-ce
Wiek: 33
Postów: 4 388
Tematów: 257
Podziękowań: 10 157
THX'ów: 2 375
Imię: Kacper
Wzmianek w postach: 3
Oznaczeń w tematach: 31
Plusów: 150 (+)
Novy Q09 150Novy Q09 150

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Novy Q09 na Youtube
Odp: Jędrzejczak i Żurawski Porozumienie z Kioto? Nie wiem Nie doczytałem.....

Nie oszukujmy takie osoby jak żurawski, jędrzejczak czy adamek idą europarlamentu po kasę. Korzystają z okazji że jeszcze są w miarę popularni co zwiększa ich szanse na dostanie się do koryta. Tak jak użytkownik napisał wyżej przyzwyczajeni byli do życia w luksusie ale jak się kasa kończy to chwytają się polityki. To jest problem bo tacy ludzie gdzie przez całe swoje życie uprawiali sport teraz idą do europarlamentu czy sejmu, senatu, nie mając pojęcia o podstawowych mechanizmach gospodarki, podatkach, prawie, ekonomii potem tacy idioci stanowią paragrafy i durne ustawy które utrudniają ludziom życie. ale to właśnie chory system demokracja, jak mówi Korwin: "Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos?". Trzeba być idiotą żeby na nich głosować.

To samo dotyczy ludzi po zawodówce lub po socjologi albo pedagogice którzy kandydują do sejmu. Ludzie którzy nie mają najmniejszego pojęcia o podstawowych pojęciach makroekonmicznych itp. To samo dotyczy naszego naczelnego wodza Donalda. Obejrzyjcie początek PodziemnaTV, premier wyszedł na idiotę:

Last edited by Novy Q09; 08-05-2014 at 02:03.
Novy Q09 jest offline  
Novy Q09 dostał 4 podziękowań za ten post.