4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport Pary 1/2 finału Ligi Mistrzów 2013/2014
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-04-2014, 12:19   #6
EROLOVSKY
DJ/Resident
  
 
Dołączył/a: 30 Oct 2010
Miasto: Lubelskie
Postów: 822
Tematów: 70
Podziękowań: 4 651
THX'ów: 622
Imię: Eryk
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 18 (+)
EROLOVSKY 18
Odp: Pary 1/2 finału Ligi Mistrzów 2013/2014

Real:Bayern - awans Real

Klepanie Bayernu - nie wiem jak Was, ale mnie osobiście konkretnie denerwuje, to podanie wszerz boiska, z którego nic nie wynika. Na Real to będzie zdecydowanie za mało, iż nie przyniesie im to żadnego efektu przy dobrze zmasowanej obronie Realu. Madryt się pewnie nastawi na kontry, które ma wypracowane do perfekcji - jeszcze za Mou. Mam nadzieję mimo wszystko, że Real nie da się zepchnąć tylko i wyłącznie do defensywy, bo jak wyżej wspomniałem oglądanie przez 70min klepania piłki na 30m mnie nie rajcuje.


Chelsea:Atletico - Atletico




Pamiętam, że jeszcze sam koło stycznia mówiłem, że Atletico się wypompuje, a tu takie zaskoczenie, miłe zaskoczenie Świetnie grają, bez skrupułów wykorzystują błędy rywala. Chelsea będzie miała z nimi nie lada orzech do zgryzienia. Mourinho pewnie się zamuruje i będzie przechodził do kontry, ale czy to skutek przyniesie mu z tak grającym Atle ? Śmiem w to wątpić. Szkoda, że w Atletico nie gra jeszcze Falcao, bo wtedy mieliby najlepszy atak na świecie


Jak dla mnie finał Hiszpański.
__________________
EROLOVSKY jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali EROLOVSKY za ten post: