4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - SETY, PROMO MIX - Zmiany od 4 lutego dot. pompek
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-02-2014, 11:59   #92
Matan Zajcev
..:: Klubowicz ::..
  
 
Matan Zajcev's Avatar
 
Dołączył/a: 23 May 2009
Miasto: Szczecin
Postów: 3 627
Tematów: 160
Podziękowań: 3 916
THX'ów: 3 880
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 2
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 35
Plusów: 115 (+)
Matan Zajcev 115Matan Zajcev 115
Odwiedź profil Matan Zajcev na Twitter Odwiedź profil Matan Zajcev na Youtube Odwiedź profil Matan Zajcev na Last.fm Odwiedź profil Matan Zajcev na Soundcloud.com Odwiedź profil Matan Zajcev na Mixcloud
Odp: SETY, PROMO MIX - Zmiany od 4 lutego dot. pompek

Cytat:
Napisał JakeClubber Zobacz post
Pie**olić producentów. My tu robimy "fame" z tymi utworami by oni zarabiali (w końcu dostał swoją kasę za utwór i niech się wali),
A to "My" to w sensie że kto? 14-letni nołname? Młody, Sanbit Ci dobrze napisał - nic nie wiesz o świecie, a się wymądrzasz. Twojego seta odsłucha pare osób, jedna na rok odkryje w nim jakąś perełkę. Producent na tobie nic nie zarobi. Ludzie zdobywają tracki ze sklepów muzycznych jak Beatport, ze stron z darmowymi mp3 jak 4Clubbers bądź z ekskluzywnych setów znanych DJi, a nie z mixów jakiegoś dzieciaka, o którym nikt nie słyszał.

No i to dyskusyjne "szukanie perełek" hehe, o którym jak słyszę to zbiera mi się na śmiech. Już widzę jak klabersiaki siedzą godzinami przy pececie i plądrują internet w poszukiwaniu tych wymarzonych perełek. Obstawiam, że te wasze poszukiwania wyglądają mniej więcej tak, że całkowicie przypadkowo czy to na YT czy w secie amatora natykacie się na mało znany świetny wałek i ot całe wasze wielogodzinne szukanie.

Producent stworzył jakiś utwór, który ci się spodobał, a ty zamiast to docenić, przywłaszczasz sobie jego pracę i jeszcze piszesz, żeby go pierd.... bo to ty znalazłeś ten track, męcząc się przy tym okrutnie. I wymagasz od admina jakiejkolwiek dyskusji z tobą? Good luck!
__________________

Last edited by Matan Zajcev; 20-02-2014 at 12:01.
Matan Zajcev jest offline   Reply With Quote
Matan Zajcev dostał 4 podziękowań za ten post.