4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Opinie i propozycje
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 23-01-2014, 23:49   #18
kopersky
..:: Fanatyk ::..
  
 
kopersky's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Oct 2010
Miasto: Radlin k. Rybnika
Postów: 83
Tematów: 25
Podziękowań: 35
THX'ów: 162
Imię: Filip
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
kopersky 1
Odwiedź profil kopersky na Facebook Odwiedź profil kopersky na Youtube Odwiedź profil kopersky na Soundcloud.com
Odp: Opinie i propozycje

A ja chciałbym się wypowiedzieć odnośnie działu produkcji amatorskich na forum. Jest osobny dział, wszystko pięknie, tylko... szkoda, że ten dział jest nieżywy. Wrzucane są tam piosenki, które po prostu idą w zapomnienie. Nie liczyłem, jaki procent z tych wszystkich piosenek nie posiada ani jednego komentarza, ani też nie sprawdzałem, czy wszystkie utwory są w ogóle warte uwagi (ale po coś ten dział jest, prawda?) Oczywiście, ciężko znaleźć 'winowajcę' takiej sytuacji, bo może tak musi być. Ale może da się coś zrobić, żeby ożywić trochę ruch w tamtym miejscu? Nie wiem, czy wybór "najlepszej produkcji amatorskiej miesiąca", a w nagrodę link do utworu na fanpage 4clubbers.com.pl na Facebooku, czy jakakolwiek inna forma "promocji", albo jakiegoś "wsparcia". Nie chodzi o coś dużego, wymagającego jakichś nakładów finansowych czy Bóg wie czego... Myślę, że jak ktoś w administracji pomyśli nad tym to wymyśli coś konstruktywnego, tak, że "wilk syty, owca cała". Z żalem się patrzy na ten umarły dział.
kopersky jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali kopersky za ten post: