4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Łódzkie Speed Club (Rowiska Stare /k. Skierniewic)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-01-2014, 00:30   #57
Novy Q09
Trust Me I'm A Jedi
  
 
Novy Q09's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Dec 2010
Miasto: okolice Sk-ce
Wiek: 33
Postów: 4 388
Tematów: 257
Podziękowań: 10 157
THX'ów: 2 376
Imię: Kacper
Wzmianek w postach: 3
Oznaczeń w tematach: 32
Plusów: 150 (+)
Novy Q09 150Novy Q09 150

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Novy Q09 na Youtube
Odp: Speed Club (Rowiska Stare /k. Skierniewic)

Cytat:
Napisał Novy Q09 Zobacz post
Po dłuższej nie obecności w tym klubie, wybrałem się ponownie w pierwszy dzień świąt wielkanocnych, lecz po 40 minutach staniu w kolejce zrezygnowałem i wróciłem do domu (Była masa ludzi, mój znajomy stał ponad godzinę w kolejce po bilet, ale tak pewnie było w każdym innym klubie). Wybrałem się ponownie w lany poniedziałek, w ten dzień było już mniej ludzi i wszedłem bez problemu. Mogę powiedzieć że zostałem mile zaskoczony, pojawiła się w końcu selekcja, przez cała imprezę nie spotkałem ludzi w dresach (może parę osób miało bluzy z kapturem), nie było też już tylu dzieci (w przeciwieństwie na vivia rybno). Otworzono 3 salę z disco polo i teraz każdy może sobie wybrać przy jakiej muzyce będzie się bawił. Co do dużej sali można jeszcze usłyszeć jakieś pojedyncze disco polo ale już nie tak często. Moim zdaniem i tak red stage jest najlepsza. Dj' e też dają radę w przeciwieństwie do konkurencyjnego klubu w rybnie. No i co najważniejsze ochrana już tak krzywo na Ciebie nie patrzy. Teraz oceniam ten klub bardziej pozytywnie.
Aktualizacja:
Po ostatnich wizytach w tym klubie, muszę się przyczepić trochę do muzyki i to głównie na sali dużej (mała daje radę). Sala duża gdzie powinny lecieć jakieś lżejsze klimaty nawet te komercyjne, z głośników słychać disco polo (ostatnio pisałem że sporadycznie, ale na tą chwilę to dosyć często), gdzie trzeba dodać, że jest osobna sala do tego gatunku muzyki, usłyszeć można bałkanicę podkręconą do 130 albo i więcej sporo pompek i niektórzy dje nadużywają mikrofonu. Często na tej sali można spotkać dj którzy nawet nie umieją zrobić płynnego przejścia. Ogólnie do klimatu i ludzi to podtrzymuje co napisałem wcześniej (wyżej), że jest ok. Wszystko zależy z kim się jedzie i kiedy. Trochę ten klub stoi w miejscu od pewnego czasu, zapraszane są tylko pseudo gwiazdy disco polo, brakuje jakiejś gwiazdy z zagranicy (ostatnia to chyba jeżeli chodzi o dj/producentów to Sak Noel po raz ostatni dawno temu), brakuje dja trochę większego kalibru niż rezydenci. Polecam bardzo małą salę jeżeli lubicie mocne uderzenie. DJ Maniana potrafi dołożyć do pieca

Last edited by Novy Q09; 20-01-2014 at 00:32.
Novy Q09 jest offline   Reply With Quote