4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2014
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-01-2014, 11:26   #110
Komaro
Banned
  
 
Dołączył/a: 25 Oct 2011
Miasto: Warszawa
Wiek: 31
Postów: 6 025
Tematów: 825
Podziękowań: 10 386
THX'ów: 12 246
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 40 (+)
Komaro 40
Odp: Sunrise Festival 2014

Cytat:
Napisał artis1990 Zobacz post
Nie kojarzę, żeby ktoś płakał na FB, że bilety nie sprzedane. Oraz pisałem, że każda eksperymentalna decyzja MOŻE zakończyć działalność MDT. Ta okazała się zmianą na plus, ale mogłaby też im się odbić czkawką. Polska scena EDM jest mega uboga. Wystarczy popatrzeć na ilość imprez z dobrymi LU. Ilość imprez w klubach. 2-3 w roku z jakimś zagranicznym wyjątkiem w LU (mówię o big roomach). W UK w jednym z większych miast mam do wyboru niemalże co tydzień taką imprezę jak urodziny We Love Swedish House. I o to mi głównie się rozchodzi. Ludzie w Polsce nie mają na co dzień możliwości poznawać tej muzyki, jedynie na youtube. Nie przylatują DJ'e co jakiś czas by prezentować swoje sety, trzeba odsłuchiwać w necie, a najlepiej jak grał na Tomorrowland to musi być kozak (chociaż prawie każdy DJ grał na Tomorrowlandzie :D) Dlatego u nas ciężko cokolwiek kombinować. Działa to jest dobrze, z resztą zobaczymy co będzie w tym roku, może rzeczywiście MDT coś szykuje rewolucyjnego, czas pokaże.
Artis u mnie w Wawie coraz więcej eventów w Polsce już dawno czołówka EDM była więc ni gadaj, że taka lipa jest bo coraz to lepiej idzie, co do biletów to sam widziałem masę postów, że nic im się nie sprzeda bo nie ma Trance xD Nie ma porównywać co wysp do Polski, ale np. naszych sąsiadów Czechów tak, oni z roku na rok coraz lepsze eventy robią i jakoś im gwiazdy dojeżdżają i są bardziej zainteresowane eventem
Komaro jest offline   Reply With Quote