4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2014
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-01-2014, 05:00   #109
artis1990
..:: true Member ::..
  
 
Dołączył/a: 17 Aug 2012
Miasto: Birmingham/Szydłowiec
Wiek: 33
Postów: 526
Tematów: 1
Podziękowań: 118
THX'ów: 679
Imię: Artis
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
artis1990 1
Odwiedź profil artis1990 na Facebook Odwiedź profil artis1990 na Twitter Odwiedź profil artis1990 na Youtube Odwiedź profil artis1990 na Soundcloud.com Odwiedź profil artis1990 na Mixcloud
Odp: Sunrise Festival 2014

Cytat:
Napisał Komaro Zobacz post
MDT podjęło eksperymentalną decyzję wycofało w ogóle Trance i co? Płakali na FB, że bilety nie sprzedane nikogo nie będzie, a taki natłok jak był w tamtym roku to masakra ludzie więcej w Kołobrzegu i na imprezie. O piwo nie płacze bo sam mieszkam w Wawie i znam ceny tylko śmieszne, że więcej na alko wydałem niż na bilety. Bilety tanie chłopaki zrobili jak na takie line up a jeszcze inni narzekali, ja nie miałem problemów z biletem i kupnem, wsioki jakieś zaczęli płakać bo trochę komputeryzacji i już ich gul łapie. Czy polska scena EDM jest uboga? Nie sądzę w tym momencie SF już nie była zleciało się masę ludzi coraz więcej zagranicy teraz w tym roku jeszcze większy będzie bum przed EDM w radiu nie trzeba dramatyzować po prostu MDT powinno dalej rozwinąć i ruszczyć festiwal jak na razie zapatruje się za granice nawet na ich belgijskiego odpowiednika
Nie kojarzę, żeby ktoś płakał na FB, że bilety nie sprzedane. Oraz pisałem, że każda eksperymentalna decyzja MOŻE zakończyć działalność MDT. Ta okazała się zmianą na plus, ale mogłaby też im się odbić czkawką. Polska scena EDM jest mega uboga. Wystarczy popatrzeć na ilość imprez z dobrymi LU. Ilość imprez w klubach. 2-3 w roku z jakimś zagranicznym wyjątkiem w LU (mówię o big roomach). W UK w jednym z większych miast mam do wyboru niemalże co tydzień taką imprezę jak urodziny We Love Swedish House. I o to mi głównie się rozchodzi. Ludzie w Polsce nie mają na co dzień możliwości poznawać tej muzyki, jedynie na youtube. Nie przylatują DJ'e co jakiś czas by prezentować swoje sety, trzeba odsłuchiwać w necie, a najlepiej jak grał na Tomorrowland to musi być kozak (chociaż prawie każdy DJ grał na Tomorrowlandzie :D) Dlatego u nas ciężko cokolwiek kombinować. Działa to jest dobrze, z resztą zobaczymy co będzie w tym roku, może rzeczywiście MDT coś szykuje rewolucyjnego, czas pokaże.
artis1990 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali artis1990 za ten post: